Neler Yeni

Yardım Ekran Kartı Tavsiyesi

uicho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ibrahimbal
Merhaba, zamanında ''fiyat/performans olsun ve günlük hayatta hem iş yaparken kullanabileceğim hem de yüksek grafik güç gerektirmeyen oyunlarda beni çok üzmesin'' diye düşünerek topladığım sistemim için ekran kartı tavsiyeleri istiyorum. Sistemim şu şekilde:
İşlemci: Amd Ryzen 5 5600G
Anakart: Asus Prime B450M-K II
Ram: Corsair Vengeance DDR4, (2x8) 16GB, 3600 Mhz, Cl18
Ssd: Samsung Evo 970 Plus 500GB
Kasa: Corsair Carbide Spec-Delta
Psu: 550 Watt Bronze

Bu özelliklere uygun, alabileceğimin en iyisini almak istiyorum. Kasa ekran kartı uzunluğunu 330 mm'ye kadar destekliyor. Bütçe problemim yok. Çok gerekliyse Psu'yu da güncelleyebilirim ama Psu değiştirmeme gerek kalmayacak çözüm önerileri beni daha çok memnun eder.

not: eğer psu güncellememin daha doğru olduğu bir çözüm önerisi olursa kasanın psu için izin verdiği maksimum uzunluğun 180mm olduğunu da belirtmek istiyorum.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
3060 12gb 4060 8gb alabilirsin ya da 7600xt 7700xt alabilirsin ama psu değişmen gerekebilir

muratthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat turhan
O kasaya, ekran kartı alcağın paraya aynı değerde komple ekran kartlı sistem alabilirsin o yüzden çok kelepir ucuz bir şey bul yoksa parana yazık

uicho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ibrahimbal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O kasaya, ekran kartı alcağın paraya aynı değerde komple ekran kartlı sistem alabilirsin o yüzden çok kelepir ucuz bir şey bul yoksa parana yazık
içerikten bağımsız bir yorum olmuş. Yani neden şu an sana bir açıklama yapıyorum bilmiyorum ama yaz sonunda ddr5/am5 bir sistem toplayacağım zaten. şu anki ihtiyacım bu sisteme bir ekran kartı almak.

muratthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat turhan
içerikten bağımsız bir yorum olmuş. Yani neden şu an sana bir açıklama yapıyorum bilmiyorum ama yaz sonunda ddr5/am5 bir sistem toplayacağım zaten. şu anki ihtiyacım bu sisteme bir ekran kartı almak.
İstanbul içiysen gtx970 verebilirim en son starfield oynadım güzelde akıyordu

uicho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ibrahimbal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbul içiysen gtx970 verebilirim en son starfield oynadım güzelde akıyordu
Adana'da yaşıyorum :(🥺
Mesaj otomatik birleştirildi:

biraz gergin bir cevap vermişim gibi görünüyor. kusura bakma lütfen. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,619
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom