Neler Yeni

Ekran Kartı Tutucu Öneri

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Kutusundan çıkaramadım o derece.
Hocam 32cm RTX 3070 Ti Vision aldım amazondan ucuz bir tutucu aldım gayet iyi bu kadar para verilmez onu yerine kasanızı görselleştirmek için led vs alınabilir.

Tilsch

80+ Bronze
Hocam 32cm RTX 3070 Ti Vision aldım amazondan ucuz bir tutucu aldım gayet iyi bu kadar para verilmez onu yerine kasanızı görselleştirmek için led vs alınabilir.
Ne aldınız hocam atabilir misiniz?Bende de 3070Ti var,ben de tutucu alacağım o yüzden soruyorum.

Emin Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Emin Can
Kasam oldukça büyük ve biraz görsellik lazım.

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.9 MB · Hit: 35

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Ne aldınız hocam atabilir misiniz?Bende de 3070Ti var,ben de tutucu alacağım o yüzden soruyorum.
Hocam İsveç’te yaşıyorum o yüzden sizde daha çok pahalı olabilir, Amazon.se üzerinden aldım EZDIY-FAB Grafikkort GPU Brace 5 V 3 stift ARGB
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasam oldukça büyük ve biraz görsellik lazım.
Arkadaşa verdiğim modele bir göz gezdirebilirsiniz.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Hocam benim aldığım bu değil.

Fakat Amazon üzerinden GPU holder yazar iseniz bir çok güzel şeyler var sırf Asus Rog olması için o kadar para verilmez bence.

Hocam ekte verdiğim tutucu bence gayet güzel ekran kartınızın ölçüsü ile aynı boyutta bu yüzden daha iyi tutacaktır, attığınız görselde kasanızın içi siyah olduğu için bence gözükmeyecektir bile seçim size kalmış.

Emin Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Emin Can
Hocam benim aldığım bu değil.

Fakat Amazon üzerinden GPU holder yazar iseniz bir çok güzel şeyler var sırf Asus Rog olması için o kadar para verilmez bence.

Hocam ekte verdiğim tutucu bence gayet güzel ekran kartınızın ölçüsü ile aynı boyutta bu yüzden daha iyi tutacaktır, attığınız görselde kasanızın içi siyah olduğu için bence gözükmeyecektir bile seçim size kalmış.

Teşekkürler.

mgudu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mehmet GÜDÜ
Kendi ekran kartım için bulduğum düşük maliyetli yöntem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,552
Üyeler
156,630
Son üye
luis333
Top Bottom