Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartım çok ısınıyor RTX 3060

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Volkan
Hocam bende 1 1-5 yıl mining yaptım nerede nereye bakılacağını biliyorum garanti etiketini açtım yanık veya koku bırakmış şeyler aradım yoktu, aldığımız kişi söylemez elbette fakat ön seziniz ile kişini profilini anlayabilirsiniz aşağı yukarı.

İşlemciye cooler master bir modelini sürmüştüm böyle alçı gibiydi önerdiğiniz model böyle bir şey mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Kasanın içi bu şekilde bu arada fanlar düzgün doğru yerler de üflüyor veya atıyor kontrol ettim.
Kasa hava almıyor ki hocam kasaya hava veren fan yok alttakiler tam tersi olacak kasanın hava akışı zaten (çok verimli değil) kötü sen yok etmişsin aynı kasa bardı sattım

Pump out yapar ekran kartında.

Cooler Master Mastergel Maker veya Pro alıp macun yenilersen iyi olabilir.
Pump out nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Batuhan Çelik
Kasa hava almıyor ki hocam kasaya hava veren fan yok alttakiler tam tersi olacak kasanın hava akışı zaten (çok verimli değil) kötü sen yok etmişsin aynı kasa bardı sattım

Pump out nedir ?
Yanlardan içeriye hava giriyor radyatör zaten dışarı veriyor aşağıdakiler de dışarı atıyor. kasa içerisi normal bence gayet güzel hava giriyor içeriye.

Batuhan87856

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Ryzen
Thermal grizzly conductonaut önerilmiş bir kaç yerde de o nasıldır peki tavsiye eder misiniz ?
tabii ki 2 side çok güçlü macunlar ama kryonaut daha yüksek kW oranı var 12.5 kW.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Volkan
Yanlardan içeriye hava giriyor radyatör zaten dışarı veriyor aşağıdakiler de dışarı atıyor. kasa içerisi normal bence gayet güzel hava giriyor içeriye.
İçeri hava falan girmiyor hocam aynı kasayı kullandım saralı 1 hafta oluyor sıvı soğutma dışarı atıyor dikey olanlar dışarı atıyor alttaki fanlar dışarı atıyor kasada içeri hava alan fan yok alttaki fanlarım tam tersi takılması lazım

İstediğin kadar iddia et o kasanın içeri hava alacak şekilde takılmış bir fanı yok

Fanları düzeltsen yada camı açsan en az 5 derece düşer eminim ki

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Thermal grzily kyronaut al hocam macun olarak

biraz az sıkın 1 gramda.
Ekran kartınıda pump-out yapıyor.
Başka bir forumda https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-powerful-thermal-macun.html bunu önerdiler 1 haftadır kullanıyorum bir şey yok.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Volkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Batuhan Çelik
Bence bakım yap karta.

biraz az sıkın 1 gramda.
Thermal grzily kyronaut al hocam macun olarak
Arkadaşlar aldım ilk denemem de dediğiniz gibi pump out yaptı dışarı doğru taştı sonra tekrar gidip aldım aynısın dan uzman birisine götürdüm sağolsun bir ekipmanı vardı onunla her tarafına olabildiğince yaydı sonuç gayet güzel 15 dakika boyunca gta 5 2k grafik ultra da 65 dereceyi geçmedi. @volkan bey sizin dediğiniz gibi kasa fanları da tersmiş kontrol ettim sağolun alttakilerin yönünü değiştirdim ekran kartına hava vericek şekilde yanları ellemedim dışarıya vuruyor şuan da gayet güzel, herkese teşekkür ederim.
resim_2024-08-27_163534860.png

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Dwayne Rolly
gigabyteın sogutucusu zaten kötü senin kart da yorulmuş artık macun istiyor demekki değişimi yapıp dene

Batuhan87856

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Ryzen
Arkadaşlar aldım ilk denemem de dediğiniz gibi pump out yaptı dışarı doğru taştı sonra tekrar gidip aldım aynısın dan uzman birisine götürdüm sağolsun bir ekipmanı vardı onunla her tarafına olabildiğince yaydı sonuç gayet güzel 15 dakika boyunca gta 5 2k grafik ultra da 65 dereceyi geçmedi. @volkan bey sizin dediğiniz gibi kasa fanları da tersmiş kontrol ettim sağolun alttakilerin yönünü değiştirdim ekran kartına hava vericek şekilde yanları ellemedim dışarıya vuruyor şuan da gayet güzel, herkese teşekkür ederim.Alıntıyı görüntüle
Hayırlı olsun.

Top Bottom