Neler Yeni

Ekran Kartım Gitti %0 Kullanım

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Kadir
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ENSARİ
9 ay sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi içini açıyım dedim garantisinin gittini bilmiyodum

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
Hoca belki yanlış takmıştır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendede 3060 var 70 dereceyi geçmiyor belliki takarken yada temizlerken birşeyi hatalı yaptın kasanın içinin fotosunuda atar mısın
Yanlış takmış olsa ekran kartı direk göstermez olduğunu ekran gelmez monitöre yani

ysuflix

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
HELLDORADO
Macun zaten gereksiz dimi dostum, ne gerek var sürmeye. Macunun sıcaklıkla ne alakası var yani? Sen kartı bir daha aç orada padleri var onlarıda sök onlarda gereksiz.

C.K.A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cem
Macun zaten gereksiz dimi dostum, ne gerek var sürmeye. Macunun sıcaklıkla ne alakası var yani? Sen kartı bir daha aç orada padleri var onlarıda sök onlarda gereksiz.
Ben bu her şeyi herkes bilmeli tavırlarını anlamıyorum. Macun gerekli gereksiz padler var veya yok herkes her şeyi bilmek zorunda mı? Arkadaş bi hata yapmış çok hakim olmadığı bi işe kalkışmış ve hatasını anlayınca direk buraya yardım istemek için gelmiş. Ya yardımcı olmak için tavsiyede bulunursun ya da konuyu okuyup geçersin. Böyle aşağılayıcı konuşmanın gereği yoktu şu tavıra o kadar ayar oldum ki hesap açıp uyarasım geldi yani. Umarım başka konularda tekrar etmezsin.

Oonır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur
Ekran kartını tekrar aç beyaza bulanmış bir yer var oradaki beyazlığı alkolle yada ıslak mendili iyice suyunu çıkar ve onunla temizle sonra içine küçük bir tohum tanesi kadar termal macun koy sonra düz bir şey ile iyice ya ama çipi geçmesin katman fazla olmasın ama arkasıda gözükmesin sonra herşeyi yavaş yavaş kontrol et hiçbir kablo takılmamış olmasın ekran kartını kapat ve anakarta yerleştir pin girişlerini tak ve sistemi aç

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Barış Okçu
Termal padlara dokunma bile sadece macunu yenile

Top Bottom