Neler Yeni

Ekran Kartımın Fanı Birden Dönüyor

Schämell

80+
Ekran kartımın fanları otamatik modda ve boştayken ekran kartımın fanları %0'da oluyor. Şimdi video izlerken ekran kartımın fanından birden ses yükseldi MSİ After Burner'dan baktım ve ekran kartının fanı %45 olmuş. Sıcaklıklarda falan herhangi bir sıkıntı yok sadece video falan izlerken ekran kartı fanı birden %0'dan %45'e çıkıyor 15 saniye sonra falan tekrar %0'a düşüyor. Sizce bu neden oluyor?

Ekran kartım Gigabyte RTX 2060

CHADE GİGAD

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
ahmet polat
Ekran kartımın fanları otamatik modda ve boştayken ekran kartımın fanları %0'da oluyor. Şimdi video izlerken ekran kartımın fanından birden ses yükseldi MSİ After Burner'dan baktım ve ekran kartının fanı %45 olmuş. Sıcaklıklarda falan herhangi bir sıkıntı yok sadece video falan izlerken ekran kartı fanı birden %0'dan %45'e çıkıyor 15 saniye sonra falan tekrar %0'a düşüyor. Sizce bu neden oluyor?

Ekran kartım Gigabyte RTX 2060
Manuele al kanka birde o 15 saniyelik süre boyunca 1 saniye bise olsa işi değişimi varmi bak

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Normal ekran karti yuke girince otomatik fanlar devreye girer

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Video oynatırken ekran kartından yediği için ekran kartını çalıştırıyor. Normal bir şey. Eğer isterseniz ekran kartının yazılımına girip kendiniz özel bir fan ayarı oluşturabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,188
Üyeler
141,257
Son üye
excterna
Top Bottom