Neler Yeni

Ekran Kartımın Sıcaklıkları Normal Mi ?

Armi3067

80+ Bronze
Verdiğim ayarları rahtlıkla deneyebilir zaten sorun çıkarsa siyah ekrana düşer bir 25-30 saniye bekleyince fabrika watmann hatası verip ayarları varsayılana sıfırlar kart ama böyle bir durum olmıcaktır bu verdiğim ayarlarla. ben RX 570 in suyunu çıkarmıştım her anlamda ama yine de şuan paşalar gibi çalışıyor sorunsuz. 6600 de aynı şekilde.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Öyle bir durum yok buarada RX 570 VE RX6600 kullancısıyım hiç bir sorun görmedim tek sorun oc performanslarının 500 serisinde ölü olduğu 6000 serisi eski seriler gibi watmann hatası ile boğuşmuyorlar.
Sıcaklıkları yüksek ve verdiğim ayarlar gayet stabil, sağlıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve fan hızını %75 yapmak saçma ses artması ve fan ömrünü azaltmasına neden olur ben maksimum 57 veya 63 çıkmasını söyledim. Verdiğim ayarlda ise overclock yokutr. Sadece undervolt ve fan ayarlarıdır.
Hocam ben hem Radeon 530 hem 5600xt hem 6500xt hem 6600 kullandım. Kartlar üzerinde uğraşırsanız sıkıntı çıkartabiliyor anlamayan arkadaşlar bu sorunu çözemez uzaktan anlatarak da bir yere kadar olduğu için sıkıntı yaşarlar. Cyberpunk gibi yüksek gereksinimli oyunlarda %75 yaparsa sıkıntı olmaz. Sürekli öyle kullansın demiyorum. AMD Radeon sıkıntılı bir yazılım oradan bir şey yapmadan önce 10 kere düşünmek gerek. Sadece siz biliyormuşsunuz gibi davranmazsanız sevinirim.

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
kart klimalı o dada düşük sıcaklık değerlerinde mining yapıldı
ayrıca 3 aylık miningin 2 yıllık oyuncu kartına bedel olduğunu nerden çıkarttın :D

72 74 arasıydı

Önemli olan hot spot sıcaklığı mı yoksa diğeri mi şimdi girip bakıp yazayım size
Hocam 3 ay boyunca çalışmış durmadan o süre ile oyuncunun 2 yil oyun oynama süresi eşit

6 ayda bir mi?

Garanti dışı kalır macun değiştirirseniz. O yüzden en az 2 yıl içini açamazsınız Maks hava üfleyebilirsiniz.
Servise yollasın ozaman macun değişimi için

federalper

80+ Silver
Hocam 3 ay boyunca çalışmış durmadan o süre ile oyuncunun 2 yil oyun oynama süresi eşit

Hocam yanlış kısma bakıyormuşum cyberpunk ultra ayarlar ile 72 derece de oynuyorum sağloasın

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hocam yanlış kısma bakıyormuşum cyberpunk ultra ayarlar ile 72 derece de oynuyorum sağloasın
Hocam arkadaşlar gülmüşler ama 3 ay boyunca 7/24 çalışan kartla 2 yil oyun oynayan oyunucun kartı eşit yorgunlukda 72 derece gayet normal üstüne çıkmasın sıkıntı yok iyi forumlar...

federalper

80+ Silver
Hocam arkadaşlar gülmüşler ama 3 ay boyunca 7/24 çalışan kartla 2 yil oyun oynayan oyunucun kartı eşit yorgunlukda 72 derece gayet normal üstüne çıkmasın sıkıntı yok iyi forumlar...
hocam size o bilgiyi kim verdiyse yanlış vermiş iyi forumlar

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş

Olabilir miningte çalıştığını görmemişim .d
Ama benim 6 ayıma eşittir yaz aylarından hesaplarsak 3 ay eder yine

Dediğim gibi mi baktınız. İyi oyunlar ve forumlar

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Olabilir miningte çalıştığını görmemişim .d
Ama benim 6 ayıma eşittir yaz aylarından hesaplarsak 3 ay eder yine

Dediğim gibi mi baktınız. İyi oyunlar ve forumlar
Oyuncudan oyuncuya değişir hocam günlük 2-3 saat oynayanla 3 ay mining yapılmış kart eşittir matematik olarak hesaplamak kim uğraşacak burda tahmini sayı söyleyebiliriz

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Top Bottom