Neler Yeni

Ekran yırtılması garip

REX0LF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MOK
https://streamable.com/ea5105 burada görüldüğü gibi ekran yırtılmaları oluyor telden çektiğim için pikseller gözükmüş fakat piksellerde falan hiç bir sıkıntı yok görüntüde bozulmuyor böyle garip bir şey oluyor siyahlık gelip görüntünün üstüne saliselik binip gidiyor anlamadım. PC yi aldığımdan beri böyle fakat ben mux switchle ekran kartına geçiyordum ondada oluyordu fakat arada bir oluyordu mshybird yani cpu ile ortaklaşaya geçince sürekli oluyor nedeni nedir çözümü nedir sizce

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
hocam bunun aynisi bende chrome da video izlerken oluyor oyunlarda olmuyor, sende chrome ile alakasi varmi yoksa heryerde mi oluyor ?

REX0LF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MOK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
her yerde oluyor aga senin chrome da oluyorsa chromeun ayarı vardı donanım hızlandırmamı ne öyle bişi onu kapa düzelme ihtimali var

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
her yerde oluyor aga senin chrome da oluyorsa chromeun ayarı vardı donanım hızlandırmamı ne öyle bişi onu kapa düzelme ihtimali var
onu kapatinca azaliyor hocan dakika 1 oluyorsa 2 3 dakikada 1 olmaya basliyor ama oyunlarda olmuyor bende sebebi chrome san video izlemek sanirim. Monitoru yeni aldim eski monitorunde yapmıyordu belki 165 hz yüksek geliyordur kartima. Sen hz yi dusurneyi denedinmi hic ?

REX0LF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MOK
aga evette benim sadece 60 hz ve 240 hz ayarım var 60 hz de kör oluyorum işin garip yani normal nvidia ekran kartıma geçince bi sıkıntı olmaması
Mesaj otomatik birleştirildi:

i7 13700h işlemci var o da 240 hz kaldırmıyosa problem büyük

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
nasil yani ekran karto 2 tane mi sorunsuz olani kullan o zmn ? tam anlayamadim ama

REX0LF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MOK
I713700h ve rtx 4070 var mux switchle rtx 4070 e yükleyebiliyorum(aciyorum) bütün her seyi masaüstünü görüntüleyen nvidia oluyor yani ama normalde ağır iş yani oyun falan olmadığı sürece mshybirdde intel dahili kartını kullanıyor

Top Bottom