Neler Yeni

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Valla monitörün üzerindeki jelatinleri sökmedim duruyor kasa gelsin beraber sökücem 😂😂

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Arkadaşlar Ekran kartı bios update ve Ramlerin 3600 mhz ile CL 16 çalışması hakkında rehbere ihtiyacımız var. Deneyimli arkadaşlar bu konuda hepimize yardımcı olacak küçük bir çalışma yapabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
GamePower 23.6'' GPR24C144 Curved 1ms 144Hz Gaming Monitör (Samsung VA Panel)
1249 TL ye aldım
Aynısını ben de aldım da 1199 tl ye gelmiş bana da . Ama sistemle beraber aldığım için sanırım . Neyse hayırlı olsun ikimize de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar Ekran kartı bios update ve Ramlerin 3600 mhz ile CL 16 çalışması hakkında rehbere ihtiyacımız var. Deneyimli arkadaşlar bu konuda hepimize yardımcı olacak küçük bir çalışma yapabilir mi?
Bilgisyar bi gelsin ben yaparsam atcam buraya . Ya da bi videosunu çeker link atarim. Başkaları yaparsa başkaları da atsın daha erken çözeriz

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Aynısını ben de aldım da 1199 tl ye gelmiş bana da . Ama sistemle beraber aldığım için sanırım . Neyse hayırlı olsun ikimize de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisyar bi gelsin ben yaparsam atcam buraya . Ya da bi videosunu çeker link atarim. Başkaları yaparsa başkaları da atsın daha erken çözeriz
Fazla bir fark yok fiyat da hayırlı olsun ne diyelim 😊

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Yeni mail geldi

Değerli Müşterimiz,

Sipariş vermiş olduğunuz ürün max 10 iş günü içerisinde yönlendirilmektedir.4 günlük sokağa çıkma yasağı iş günü olarak sayılmamakta olup, sürecinizde herhangi bir gecikme bulunmamaktadır. Ürününüzün montaj ve test işlemleri tamamlandığı taktirde siparişiniz kargo sürecine dahil edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiği taktirde Yurtiçi kargo tarafından sms olarak kargo takip numarası tarafınıza iletilmektedir

Saygılarımla,

İncehesap.com

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,173
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom