Neler Yeni

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Abdulkadir Özgen
mail attım ne zamana kargoya verilir sistem gibisinden
Senin sipariş kodun kaç dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değerli Müşterimiz ;

Hazır sistem ürünlerimiz de tüm montaj ve test işlemleriniz tamamlanarak , sizlere windows 10 pro deneme sürümü ve bios güncellemeniz yüklenmiş olup tarafınıza teslim edilmektedir. Sipariş vermiş olduğunuz tarihten itibaren en geç 15 iş günü içerisin de işlemleriniz sağlanmış olup sizlere teslim edilmek üzere kargo sürecine dahil edilecektir.

Bana bunu yazdılar

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harunckr
Senin sipariş kodun kaç dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değerli Müşterimiz ;

Hazır sistem ürünlerimiz de tüm montaj ve test işlemleriniz tamamlanarak , sizlere windows 10 pro deneme sürümü ve bios güncellemeniz yüklenmiş olup tarafınıza teslim edilmektedir. Sipariş vermiş olduğunuz tarihten itibaren en geç 15 iş günü içerisin de işlemleriniz sağlanmış olup sizlere teslim edilmek üzere kargo sürecine dahil edilecektir.

Bana bunu yazdılar
Banada bu otomatik mesajı atmışlardı

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harunckr
evet usta cevabı aldıktan sonra attım buraya herhalde benım sistem bu 2 3 gün içinde kargoya verilir msjdan anladıgım deneme sürümü falan her şey bitti sadece kargoya vermek kaldı
Güzel sevindim senin adına valla 👍

• Beğen
Reaksiyonlar: vpro
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Okan
569469 sipariş kargoya verildi tahmini teslimat 4 Mayıs diyor. Heyecan dorukta o geliyorrr :D

• Beğen
Reaksiyonlar: vpro
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
samet ermişoğlu
Güzel sevindim senin adına valla 👍
inşallah gerkesin sistemi en kısa sürede sorunsuz şekilde gelir valla evde sıkıntıdan ne yapcağımı şaşırdım bende hemen gelsin istiyorum çünkü hastahanede çalışıyorum cuma ctsi pazarda çıkma yasagı var yine bulamıcaklar evde benı sonra kargoyada gitmek sıkıntı yasak varken yine 2 3 günde oradan beklemek istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Abdulkadir Özgen
En son verilen 453 tü demek ki günde 40 50 çıkıyor ufak bi hesaplamayla

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
samet ermişoğlu
En son verilen 453 tü demek ki günde 40 50 çıkıyor ufak bi hesaplamayla
monitör klavye aldıgımdada sitede hiç kargoya verildi yazmıyordu msj geldi kargodan tahmini teslimati 3 4 gün sonrası falan yazıyordu 2 dk sonra tekrar msj geldi mesai saati içinde teslim edilcek diye yarım saat sonrada geldi kargo yani kargolarda yogunluktan dolayı mesajları falan geç atıyorlar herhalde her şey bir anda gelişti 30dk içinde kargom geldi belki kadada böyle olur

Top Bottom