Neler Yeni

El Capitan sistemi aldım sisteme lafım yok yanlış anlamayın(İnce hesap sahtekarlığını anlatıyorum)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Çok iyi niyetlisin işlemci değiştirseydim dediğini kabul ederdim alakası bile yok yaptıkları olayı anlayıp korkup 3 saat sonra döndüler ben ince hesapla ilgili çok şey duydum arkadaşlardan ben sesimi çıkarmasaydım bana stok fan gelecekti emin olun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamazlar birilerini korumaya laf söyletmeye çalışıyorlar ince hesapta kaç kere alışveriş yaptın da bu olaylara girmez diyorsun ben çok vakasını biliyorum. Ben Abdullah’ı bildiğim için aldım yoksa bana bu siteden bir şey aldırmazdı kimse dilim de yandı sizlerinde görmesini istedim almayın demiyorum dikkatli olun diyorum iyi forumlar.
Hiç yapmadım ama yıllardır biliyoruz duyuyoruz incehesap itopya falan. Ben bu firmaların müşterilerine yamuk yapacağını zannetmiyorum. Velev ki yaptılar, bu tarz donanım arşivi falan sistemlerde yapacaklarını hiç sanmıyorum. Sonuçta donanım arşivi bir sistem toplayınca epey satıyor, adamlar da oradan kazanıyor. Akla mantığa sığan bir tarafı yok bence. Sebebini öğrenmeden herkesi zan altında bıraktınız :D bi de ben kimseyi korumaya laf söyletmeye çalışmıyorum. kusursuz firma yok ama sebebini bilmeden böyle bir konu açılması bence yanlış

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Hocam bırakın şu Abdullah beni de engelleyebilir laflarını beni neden başkalarının yaptığını hareketleri yapacakmış gibi düşünüyorsunuz? Sorun şu ki aslını araştırmadan böyle bir başlık açman bana durumu sormadan etmeden! ben şuan bir cevap bekliyorum Genel Müdürlerinden ama ben sana hatayı söyliyeyim, sistemde işlemciyi 3600 değilde özelleştirip alanlara stok fan gidecekti, sende ekran kartı gibi özelleştirmeler yapınca Call Center'daki arkadaşın kafası karışmış sanırım. Çünkü bu Prism AMD kayıtlı adedi belli kimse bir adedinde bile hile yapamaz. Yani soğutucular eksiksiz gidecek burası her türlü ok ama sen de böyle bir amatör müşteri hizmetlisi ile karşılaşınca bu şekilde anlaman da normal
Orada 3600 ün içinde geleceği belirtiliyor zaten ben sistemin bütün parçalarını değiştirsem bile 3600 kalsa yine de writh prism hakkını kazandım bana bunu yapmamaları lazım amatör bir müşteri hizmetleri buna da inanmıyorum böyle yazıldıysa ben müşteri hizmetlerine bağlanmak için 50 dk uğraştım en sonunda bağlandım telefonda ve anlattım bana denilen su Abdullah ürünü iptal ettim onaylıyormusunuz bana tek bir açıklama bile yapmadı orda açıklama yapabilirlerdi bende iptal edin dedim ben sistemi iptal etmek istiyorum almıyorum sistem olayı anladıysanız sorun yok başkasına göndersinler fanı mouse belki birine iyilik yapmış olurum. İyi günler.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Harunckr
Adam gayet haklı beyler . Üslubunu savunmuyorum ama burda müşteri hizmetleri hatası var. Muhtemel bu sistemden tam haberi olmayan birisi cevapladı. Ama ben dün sadece EFT konusunda bir sürü endişelendim. Böyle şeylerle karşılaşsam çok sinirlenirdim.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Hiç yapmadım ama yıllardır biliyoruz duyuyoruz incehesap itopya falan. Ben bu firmaların müşterilerine yamuk yapacağını zannetmiyorum. Velev ki yaptılar, bu tarz donanım arşivi falan sistemlerde yapacaklarını hiç sanmıyorum. Sonuçta donanım arşivi bir sistem toplayınca epey satıyor, adamlar da oradan kazanıyor. Akla mantığa sığan bir tarafı yok bence. Sebebini öğrenmeden herkesi zan altında bıraktınız :D bi de ben kimseyi korumaya laf söyletmeye çalışmıyorum. kusursuz firma yok ama sebebini bilmeden böyle bir konu açılması bence yanlış
Kardeşim hata benim suç benim özür diliyorum hepinizden forumda işimde kalmadı zaten okey suç bende incehesapta bir şey yok yazmayın artık iyi günler.

Muratac4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Murat salih acar
Çok iyi niyetlisin işlemci değiştirseydim dediğini kabul ederdim alakası bile yok yaptıkları olayı anlayıp korkup 3 saat sonra döndüler ben ince hesapla ilgili çok şey duydum arkadaşlardan ben sesimi çıkarmasaydım bana stok fan gelecekti emin olun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamazlar birilerini korumaya laf söyletmeye çalışıyorlar ince hesapta kaç kere alışveriş yaptın da bu olaylara girmez diyorsun ben çok vakasını biliyorum. Ben Abdullah’ı bildiğim için aldım yoksa bana bu siteden bir şey aldırmazdı kimse dilim de yandı sizlerinde görmesini istedim almayın demiyorum dikkatli olun diyorum iyi forumlar.
dostum ben 1 sene önce ince hesaptan jd mouse ve ssd aldım kampanyadan 1 hafta sonra ssd alana aynı mouse bedava oldu, bende incehesaba güzelce yazdım. hiçbir hataları olmamasına rağmen bana 20 TL lik hediye çeki yolladılar. eminim bir karışıklık olmuştur incehesap çok güvenilir bir site. inanmayana ekran görüntüsü de atabilirim.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
dostum ben 1 sene önce ince hesaptan jd mouse ve ssd aldım kampanyadan 1 hafta sonra ssd alana aynı mouse bedava oldu, bende incehesaba güzelce yazdım. hiçbir hataları olmamasına rağmen bana 20 TL lik hediye çeki yolladılar. eminim bir karışıklık olmuştur incehesap çok güvenilir bir site. inanmayana ekran görüntüsü de atabilirim.
1 sene geçmiş kanka :D

Sinanbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Sinan sivrikaya
Belki sen sistemi özelleştirdiğin için öyle denmiştir. Çünkü kampanyalı fiyat RX 5600 XT dahilinde. Ve sen ssd de eklemiştin. Yani özelleştirmeden dolayı veremiyor olmaları normal. Ha sen donanım arşivinden geldiğini söyleyince belki bir fırsat yapmışlardır sonuçta Abdullah abi yıllardır sistem yapıyor incehesapla da çalışıyor. Ben ne inchesap'ın böyle oyunlara sanmıyorum.
Kardeşim sistem adı o vermeleri lazım olmaz öyle

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Suç benim dedim okey özür diliyorum ince hesaptan da sistemi aldığım için kendimden de

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Kardeşim hata benim suç benim özür diliyorum hepinizden forumda işimde kalmadı zaten okey suç bende incehesapta bir şey yok yazmayın artık iyi günler.
Estağfurullah ben özür dilerim ama ben suç sende demedim ya da öyle anlaşılmışsa özür dilerim sadece sebebini anlamak lazım dedim.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
İnşallah bu miktar paraları verip bu tür durumlarla karşılaşmazsınız.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Olayla ilgili cevap gelince genel bir bilgilendirme yapacağım, ama karışıklık olduğu kesin çünkü Prismler adetli sayılı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom