Neler Yeni

El Capitan ve yurtiçi kargo hk.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yok yok anladım anladım da 2 kargo (kutular) neden aynı anda gelmedi ona şaşırdım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten Aras Harmantepe ( Harmandere olmasın ) ile Yurtiçi Sena aynı yerde değil mi ?

Kurtköy neresinde hocam hangi site belki yakınızdır.

Akşam akşam içimi kararttın vallahi :D :D İnşallah öyle bir şey yoktur. Umarım en yakın zamanda anakartın gelir.
Kargonu teslim aldığın zaman üzerinde bilgilerin olan Bi etiket göreceksin o etiketler kargo sayısına göre çıkar.

Eğerki kargo tek parçaya Bi kenarda 1/1 yazar. Yada çoklu paketse diyelimki 2 parça sizinki gibi, 1/2 ve 2/2 yazan 2ayrı etiketin olduğu 2 parça vardır.
Kargo şubeye girerken el terminaline okutulur ve sisteme kayıt edilir. Bu sayede bankodaki görevli bilgisayardan paketlerden birinin gelip gelmediğini görebilir.
Neden ayrı ayrı gelir?

Aktarma depolarda indirilecek araç yaklaşık 50 metrelik Bi bandın ucuna yanaşır. Kargolar banda iner. Yürüyen bu banttaki kargoları, çalışanlar bölgelere göre araçlara kargoları ayırır. Bazen depolamada kalanda olur, yanlışlıkla başka bölgeye gidende hizmet sektöründe olmaması gereksede arada bir olan durumdur. Yaklaşık 1 tır yarım saate boşaldığı için gözden kaçabilir.

Exponsin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mesut sarıkoca
Yok yok anladım anladım da 2 kargo (kutular) neden aynı anda gelmedi ona şaşırdım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten Aras Harmantepe ( Harmandere olmasın ) ile Yurtiçi Sena aynı yerde değil mi ?

Kurtköy neresinde hocam hangi site belki yakınızdır.

Akşam akşam içimi kararttın vallahi :D :D İnşallah öyle bir şey yoktur. Umarım en yakın zamanda anakartın gelir.
Hocam benim kargomda bugün geldi lakin sadece kasayı yollamışlar senin durumun gibi sen alabildin mi diğer kutuyu ertesi gün?

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
Hayırlı olsun hocam darısı bize inşallah 😂

Teşekkürler

Yıllardır hatta tek laptop kullandığım için biraz korktuğumdan ekran kartını takmak ( daha önce ekran kartını fiziki bile görmedim ) çok zamanımı aldı.

Aslında hiçbirşeyi yokmuş bilen birisi kargoyu aldıktan 15 dakka sonra sistemi hazır hale getirir.

Ayrıca hocam belki bilirsin corsair spec delta nın önündeki rgb fanların rengini nasıl değiştirirz kumanda çıkmadı kutudan

Beratesk1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat eskimez
Teşekkürler

Yıllardır hatta tek laptop kullandığım için biraz korktuğumdan ekran kartını takmak ( daha önce ekran kartını fiziki bile görmedim ) çok zamanımı aldı.

Aslında hiçbirşeyi yokmuş bilen birisi kargoyu aldıktan 15 dakka sonra sistemi hazır hale getirir.

Ayrıca hocam belki bilirsin Corsair spec delta nın önündeki RGB fanların rengini nasıl değiştirirz kumanda çıkmadı kutudan
Tam bilmiyorum ama üstteki power tuşunun yanında küçük bi tuş daha olması lazım sanırım

Top Bottom