Neler Yeni

Elden Ring alınır mı?

pakss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mert pak
Beyler selam daha önce hiç souls deneyimim olmadı ama Elden Ring in lore u mekan tasarımı ve mekaniklerini çok beğendim steam fiyatı da biraz tuzlu o yüzden size sormak istedim 20 kasımdan öncee 1000 tl verip alınır mı şimdiden çok sağolun

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Souls benzeri oyunlar herkese göre değil. Oyun bir God Of War ya da GTA'dan çok farklı. Bir düşmanı ya da mekanı tamamen kavrayıp ona göre strateji geliştirmen gerekiyor. Bunu yaparken zibilyon kere ölüyorsun. Örneğin ben beceremediğimden Lies Of P'de hile kullandım.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Beyler selam daha önce hiç souls deneyimim olmadı ama Elden Ring in lore u mekan tasarımı ve mekaniklerini çok beğendim steam fiyatı da biraz tuzlu o yüzden size sormak istedim 20 kasımdan öncee 1000 TL verip alınır mı şimdiden çok sağolun
Daha önce souls-like oynamadiysan begenmezsin. Normal darksouls dene ilk önce ama en iyi oyunları sekiro bence diğerleri sarmadı beni

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,105
İsim
Lokman Doğan
kanka önerim gamesatıştan 50 liraya 3 oyun paketini al elden ringi deneyip öyle al
ben öyle yaptım laptopta oynanılmıyomuşş ve klavyeyle zor

pakss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mert pak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Souls benzeri oyunlar herkese göre değil. Oyun bir God Of War ya da GTA'dan çok farklı. Bir düşmanı ya da mekanı tamamen kavrayıp ona göre strateji geliştirmen gerekiyor. Bunu yaparken zibilyon kere ölüyorsun. Örneğin ben beceremediğimden Lies Of P'de hile kullandım.
bence oyunu keyifli yapan budur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce souls-like oynamadiysan begenmezsin. Normal darksouls dene ilk önce ama en iyi oyunları sekiro bence diğerleri sarmadı beni
beğeneceğimi düşünüyorum hiç bir oyunu yarıda bırakmadım da souls a alışırsam elden ring oynamak istersem 20 kasımdan sonra fiyatlar uçacağı için alamam bir daha

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
Beyler selam daha önce hiç souls deneyimim olmadı ama Elden Ring in lore u mekan tasarımı ve mekaniklerini çok beğendim steam fiyatı da biraz tuzlu o yüzden size sormak istedim 20 kasımdan öncee 1000 TL verip alınır mı şimdiden çok sağolun
Türkçe dil takıntın yoksa alınır. Bende olduğu için hayatta almam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Snare
alınmaz

ankebutrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ümit Qua
Steam
Quandros
Discord
quandros / Ümit#1111
Bence beğenirsin ilk soulslike oyunum buydu keyifle bitirdim ama oyun kolu yoksa iyi değil bence kol şart oynanış daha zevkli oluyor.

pakss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mert pak
Bence beğenirsin ilk soulslike oyunum buydu keyifle bitirdim ama oyun kolu yoksa iyi değil bence kol şart oynanış daha zevkli oluyor.
maalesef kol yok ya bayağı kötü mü klavye mouse dan oynasam

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
ilk souls like oyununsa elden ring daha iyi bence , klavyeyle de oynanıyor ama gamepad kadar avantajlı değil tabi

Top Bottom