Neler Yeni

Öneri Elektrik elektronik üni için laptop

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
Merhabalar malum yks yerleştirme sonuçları açıklandı laptop alacaktık lakin babamın bir arkadaşı bu laptop ünide iş görmez diyerekten babamı almaktan vazgeçirdi almak istediğim buydu
ekranı güzel ram ssd iyi işlemci hx olsa daha iyi olabilirmiş ama yinede güzel bence neyse babam almaktan vaz geçti ünide iş görmezmi bu laptop sorum bu görmez ise ünide iş görecek laptop önerisi lazım bu fiyatlara

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Reis o arkadaş ile tanışmak lazım bilgisayarlar konusunda çok bilgili biriymiş.

Son düzenleme:

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
40 serisi laptoplarda 4060 tan sonrasini saticilar cok fahis fiyattan koyuyorlar bu yuzden bunu goster belki alir
Mesaj otomatik birleştirildi:

40 serisi laptoplarda 4060 tan sonrasini saticilar cok fahis fiyattan koyuyorlar bu yuzden bunu goster belki alir
ha bu arada o arkadasi kimmis ya baya maydanoz adammis

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Bu ikisini değerlendirebilirsiniz 13700hx işlemcili laptoplar.İkiside attığınız laptop gibi QHD çözünürlükte ekrana sahip.
Ekleme:Konu sahibi arkadaşın attığı laptop 240hz benim attıklarım 165hz dir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ikisini değerlendirebilirsiniz 13700hx işlemcili laptoplar.İkiside attığınız laptop gibi QHD çözünürlükte ekrana sahip.
Ekleme:Konu sahibi arkadaşın attığı laptop 240hz benim attıklarım 165hz dir.
hocam 4060 la 4070 arasındaki değer almaya değer mi?
Çok fark yok deniyor.
4070 ile 4080 arasında çok fark varmış.
4080li bir laptop almaya zorluyorum kendimi değer mi?

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
elektrik elektronik okuyorum. altium designer matlab gibi ağır gpu ve cpu isteyen programları bile i5 10300h + gtx 1650 + 16 gb ram ile kullanabiliyorum. abinin arkadaş kazıklayacak eleman arıyor. koşarak uzaklaş

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
hocam 4060 la 4070 arasındaki değer almaya değer mi?
Çok fark yok deniyor.
4070 ile 4080 arasında çok fark varmış.
4080li bir laptop almaya zorluyorum kendimi değer mi?
RTX 4080'e sahip laptoplar 70k gibi fiyatlardan başlıyor.
4060 içine pek sinmediyse;
Bu 4070 de gayet iyi

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
O arkadaşı merak ettim ya :D uzaklaş hemen ondan baban inanmazsa sana forum mesajlarını göster.

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
Merhabalar malum yks yerleştirme sonuçları açıklandı laptop alacaktık lakin babamın bir arkadaşı bu laptop ünide iş görmez diyerekten babamı almaktan vazgeçirdi almak istediğim buydu
ekranı güzel ram ssd iyi işlemci hx olsa daha iyi olabilirmiş ama yinede güzel bence neyse babam almaktan vaz geçti ünide iş görmezmi bu laptop sorum bu görmez ise ünide iş görecek laptop önerisi lazım bu fiyatlara
Reis 25-35k arasında laptop alsanda işini rahat görür boşuna gidip 50k verme yani bütçen yoksa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
Kanka EE için ortalama bi pc işini görür.

Reis 25-35k arasında laptop alsanda işini rahat görür boşuna gidip 50k verme yani bütçen yoksa.
yok bütçem var topladım para çoğunu ben verecem kalanı tamamlıyacak babam ama vaz geçti son anlarda almayacak.
bu yüzden alana kadar toplayabildiğim para ile 4080 li laptop alınır mı diye düşündüm baya sağlam bir şey almak istiyorum

donanimci98

80+ Bronze
yok bütçem var topladım para çoğunu ben verecem kalanı tamamlıyacak babam ama vaz geçti son anlarda almayacak.
bu yüzden alana kadar toplayabildiğim para ile 4080 li laptop alınır mı diye düşündüm baya sağlam bir şey almak istiyorum
4080 i oyun almak için alıyorsan tamam da okumak için alıyorsan baya gereksiz olur. taşıması da zor ayrıca

Top Bottom