Neler Yeni

Elimdeki PS4 Pro'yu Satmalı Mıyım?

Yasinnzwb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin kocabey
Merhaba arkadaşlar elimde bitane PS4 pro var PS4 proyu ne yapam diye düşünüyom bilgisayarım var o yüzden PC al demeyin çünkü var bilgisayarimda sizce hangisini yapam.
Yol 1: PS4 pro yu saticam.
Yol2: PS4 proyu satmiyacam. Ama destehi bitiyo ??? Satmasamda sikintı???
Yol3: PS4 proyu satıp ps5 e bikirtirecem.
Yol4: PS4 proyu satıp o parayla PC me sıvı sohutma takıp+ kalan parayı Steam ve belki direksiyon seti alırım .
Her neyse hangisini yapsam sizce en mantıklısı hangisi lütfen yardımcı olun kafam karişti.!!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada siz de kendi yolunuzu yazarsanız sevinirim!!

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,193
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba arkadaşlar elimde bitane PS4 pro var PS4 proyu ne yapam diye düşünüyom bilgisayarım var o yüzden PC al demeyin çünkü var bilgisayarimda sizce hangisini yapam.
Yol4: PS4 proyu satıp o parayla PC me sıvı sohutma takıp+ kalan parayı Steam ve belki direksiyon seti alırım .
Her neyse hangisini yapsam sizce en mantıklısı hangisi lütfen yardımcı olun kafam karişti.!!!
En mantıklı yok satıp ps5 almak. Direksiyon seti çok seviyorsan olabilir. Ps5'de eğer oynamak istediğin oyun varsa şimdilik direksiyon seti al. İleride onu satıp ps5 alırsın.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Ahmet Şeker
kaliteli 4k televizyonun varsa şahsen satıp ps5e biriktirirdim yol 1 ve yol 2yi elerdim 4te mantıklı aslında sıvı soğutma çok şart değilse ekran kartı upgradeine falan da gidilebilir direksiyon seti de sarar ama illa ki bir yerden sonra sıkar ps5 daha uzun kullanışlı olur

hocamın dediği de çok mantıklı bu arada ps4ü sattıktan sonra biriktiricem diye bekletme malum ekonomi her ay her şeyin fiyatı artıyo para denkleşene kadar direksiyon seti al takılırsın belki fikrin değişir satmak istemezsin yada satar ps5 alırsın değeri düşmüyo hiç zaten setlerin

Yasinnzwb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin kocabey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En mantıklı yok satıp ps5 almak. Direksiyon seti çok seviyorsan olabilir. Ps5'de eğer oynamak istediğin oyun varsa şimdilik direksiyon seti al. İleride onu satıp ps5 alırsın.
Anlamadım PS4 proyu satammi yani??

Ama direksiyon seride değer kaybediyo

Kullanıyorsun yani sonuçta

kaliteli 4k televizyonun varsa şahsen satıp ps5e biriktirirdim yol 1 ve yol 2yi elerdim 4te mantıklı aslında sıvı soğutma çok şart değilse ekran kartı upgradeine falan da gidilebilir direksiyon seti de sarar ama illa ki bir yerden sonra sıkar ps5 daha uzun kullanışlı olur

hocamın dediği de çok mantıklı bu arada ps4ü sattıktan sonra biriktiricem diye bekletme malum ekonomi her ay her şeyin fiyatı artıyo para denkleşene kadar direksiyon seti al takılırsın belki fikrin değişir satmak istemezsin yada satar ps5 alırsın değeri düşmüyo hiç zaten setlerin
Yok ekran kartına upgridw falan lazım değil knk ekran kartım 3070

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,193
İsim
Oğuz Oğuz
Anlamadım PS4 proyu satammi yani??

Ama direksiyon seride değer kaybediyo

Kullanıyorsun yani sonuçta
Yani ona yapacak bir şey yok. Ya ps5 alıp oyunsuz oyun gelene kadar konsol bekleyecek. Ya da direksiyonu hergün kullanıp ps5 gerçekten alınabilecek boyuta gelince alacaksın.

Yasinnzwb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin kocabey
Knk tmm da ileride ps5 pro çıkar bu sefer

+ PS4 pro hesabımı ne yapam bide 5 tane diskli PS4 oyunu var elimde onlaridami satam? Hem diyolarli ps5 pro çikicak? ??

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,193
İsim
Oğuz Oğuz
Knk tmm da ileride ps5 pro çıkar bu sefer
Bak burada yapman gerek şu. Zaten ps4'e çıkan bütün oyunları oynamışssındır. Şuan ps5'e özel çıkan veya çıkacak oyunlara bak. Eğer ben bu oyunu hemen oynamak istiyorum diyorsan ps5 al. Ama yok oyunlar biriksin diyorsan direksiyon seti al. Sonuçta yılda 1 oyun için ps5 alıp geri kalan zamanlar tv'nin yanında boş boş duracak.

ridvan k

80+ Bronze

Yada siz de kendi yolunuzu yazarsanız sevinirim!!
eğer satacaksan ps5 den başka bır yere yatırım yapma

Yasinnzwb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin kocabey
Ama söyle bişey de var ben PS4 pro 4. Sınıftayken aldım sadece 6-7 tane oynunu oynadım ama onlarda güzel oyun fortnite, god of War ,geta5,farcry5,watchdogs2,crew2 bide hitmen2 yani bu kadar PS4 u zaten 3-4 yıl kullandim

Peki PS4 umu şuan satarsam o 5 oyunuda veriyimmi ??

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,846
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom