Neler Yeni

"EN" soğuk hava soğutma yardım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
üst tarafında radyatör için alan yoksa kasan küçüktür ve ona göre bir hava soğutma alman gerek çok büyük soğutucular takamazsın en iyisi 120mm lik sıvı soğutma alırsın radyatör fanının olduğu yere takarsın ama bütçem 4k dedin bence 2k ile bi kasa al 2k ilede soğutucu al

1000-1500tl yede kasalar var kendi ihityaçlarına göre al ben biazdaha güzel ursun diye bu kasayı verdim :D

120mm sıvı soğutucular kule tipinden daha kötü.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
4k ya alabileceğim en iyi hava soğutma nedir nolur yardım edin sıvı alıcaktım kasamda üst hazne radyatör desteği yok o yüzden kule tipi hava soğutma alcam o bütçeyle 4K YA EN GÜZELİ HANGİSİYSE ONU ÖNERİN NOLUR hangi işlemci onun için gerek yok demeyin ömürlük alıcam bidaha hiç değiştirmicem henüz pc toplama aşamasındayım kasamın ölçülerini atıcam uyumlu ise bu uyumludur demeniz beni mutlu eder 4k ya ne kadar iyi olabiliyosa olsun nolur
Fanteziye gerek yok. Bu ürün hem iyi soğuturum hemde işlemci derecesini göstersen dijital ekran var. Diğer atılanlarda iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
hocam aldığınız firma ile görüşün belki size yardımcı olurlar yada kasayı iade alırlar başka kasa verirler
henüz almadım ama kasa hoşuma gitti sadece üst taraf radyatör için uygun değil bende en kalitelisinden hava sogutma alcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bütçe var daha EN iyisini istiyorum (biraz itici olabilir ama nabim ömürlük)

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
henüz almadım ama kasa hoşuma gitti sadece üst taraf radyatör için uygun değil bende en kalitelisinden hava sogutma alcam

hocam bütçe var daha EN iyisini istiyorum (biraz itici olabilir ama nabim ömürlük)
Yani TR de bundan iyi alabileceğin hava soğutucu yok diye biliyorum

Yani bundan iyi alabileceğin hava soğutucu yok
Link bozuk o yüzden mesajı cevaplıyorum bu şekil düzeliyor

Ysuflix

80+ Gold
Deepcool Assassin 4

lydialy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Altan Yenigün

Thermalright Phantom Spirit 120 SE​

bunu alıp geçiyorsun, sonra bana teşekkür ediyorsun, tam bir f/p canavarı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım

Attığım zaten en tşklılardan. Çift fanlı tek fanlı değil. Ortalığı 56lık eder rahat ol.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil

Thermalright Phantom Spirit 120 SE​

bunu alıp geçiyorsun, sonra bana teşekkür ediyorsun, tam bir f/p canavarı
kral en iyi hava soğutucu 4k ya bumudur diyosun

NOCTUA DH15 MÜQEMMEL DURUYO LA

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
kral en iyi hava soğutucu 4k ya bumudur diyosun

NOCTUA DH15 MÜQEMMEL DURUYO LA
En güçlüsü bu. Aksini kimse iddia edemez hem fan boyutu daha büyük hemde CFM değeri daha iyi fanların. Ama arkadaşların önerdiği daha ucuz sana kalmış.

tridyboos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos

hocam bence kasanıza sıvı soğutucu takıla bilir

bu videoyu bildum anakart ile üst taraf arasındaki mesafeye bakılacak olursa bence rahatlıkla sıvı soğutucu takıla bilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
hocam bence kasanıza sıvı soğutucu takıla bilir

bu videoyu bildum anakart ile üst taraf arasındaki mesafeye bakılacak olursa bence rahatlıkla sıvı soğutucu takıla bilir
hocam orj. sitede bile radyatör desteğinin sadece önde olduğu yazıyo ki ben üste takmassam sağlıklı kullanmış olmam o yüzden sıvı takamıyorum diyorum üst panele takamazsam anlamı kalmaz

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
hocam orj. sitede bile radyatör desteğinin sadece önde olduğu yazıyo ki ben üste takmassam sağlıklı kullanmış olmam o yüzden sıvı takamıyorum diyorum üst panele takamazsam anlamı kalmaz
Tamam bak DEEPCOOL ASSASINS 4 en güçlüsü bütçen içinde. Ama arkadaşların önderiği daha uygun fiyatlı karar sama kalmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,155
Üyeler
156,440
Son üye
acarbeyy00
Top Bottom