Neler Yeni

"EN" soğuk hava soğutma yardım

tridyboos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
senin kasayla birebir aynı nerdeyse https://www.rampage.com.tr/tr/urun/...4-rainbow-fan-1-usb-3-0-1-usb-2-0-gaming-kasa

ama üst taraf desteği var bence sesinkine yazmamışlar yada gerek yok demişlerdir çünkü iç dizeynı birebir aynı üst boşlukta
hocam valla sıvı soğutma uygun olsa çok güzel modeller var ama ben yazmadıkları için yok sandım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2024-01-27-13-06-53-605_com.vatanbilgisayar.vatan.jpg
şu ölçülere göre uyumlu olucak ADAMAKILLI bir 4k ya sıvı soğutma önerirseniz ne mutlu bana hocam şimdiden sağolun ben deepcool lt520/ls520se düşünüyorum tabi arctic liquid freezer ii 240 mükemmel bi sogutucu fakat radyatörü kalın diyolar sığar mı ?

tridyboos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
hocam valla sıvı soğutma uygun olsa çok güzel modeller var ama ben yazmadıkları için yok sandım
hocam normalde üst tarafta bukar boşluk bulunmaz ama senin kasanda var sıvı soğutma takılabilecek kadar bir boşluk yani sadece özelliklerie yazmamışlardır he aldın olmadı olmama ihlimali yok yinede kasaya bakılacak olursa baya boşluk var yani olmazsa iade edebilirsin çok zor bir şey değil

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,040
İsim
Bilal Tepe
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
hocam normalde üst tarafta bukar boşluk bulunmaz ama senin kasanda var sıvı soğutma takılabilecek kadar bir boşluk yani sadece özelliklerie yazmamışlardır he aldın olmadı olmama ihlimali yok yinede kasaya bakılacak olursa baya boşluk var yani olmazsa iade edebilirsin çok zor bir şey değil
eywallah hocam sıvı soğutma düşünebilirim o halde ama ben bu ölçülerden anlamam da bana en kaliteli ve güzelinden bir 240 lık önrrirseniz mutlu olurum

Bu eskidi artık thermalright peerles var 7 borulu assasin v4 var
asasin soket uyumlu değil

soket 1700

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe

tridyboos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
4k ya alabileceğim en iyi hava soğutma nedir nolur yardım edin sıvı alıcaktım kasamda üst hazne radyatör desteği yok o yüzden kule tipi hava soğutma alcam o bütçeyle 4K YA EN GÜZELİ HANGİSİYSE ONU ÖNERİN NOLUR hangi işlemci onun için gerek yok demeyin ömürlük alıcam bidaha hiç değiştirmicem henüz pc toplama aşamasındayım kasamın ölçülerini atıcam uyumlu ise bu uyumludur demeniz beni mutlu eder 4k ya ne kadar iyi olabiliyosa olsun nolur
Noctua nh-d15

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Murat

tridyboos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru