Neler Yeni

En Ucuz ETH Mining Rig Nasıl Kurulur?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Mining yapacaksan ufak sistemler ya da solo ile değil (bir arizada emeğin gider verdiğin sisteme paran puf olur) çoklu ve sağlam girmelisin ki onun yanında borsayı da takip etmek zorundasin yani sen mining yapicam aga ben anlamaz analizden dersen yine kaybedersin çünkü kazandığın madenleri trend yukarılardayken satmak var bir de trend aşağılardayken... Ya da tam sattın şakk bi gün sonra sattıgının yüzde 10nu daha fazla arttı fiyatı vb. aynı şekilde 'ulan şunları elde tutalım az yükselsin' dedin şaak ani çakıliş oldu ve yeni direnç destekler oluştu vs. vs. of özlemişim
ŞAAAK Bİ 10 TL DAHA
Mesaj otomatik birleştirildi:

2017 de de mining popülerdi o zaman denemedin mi? sonradan millet vazgeçti niyeyse. devam etselerdi o zaman devam ederlerdi. çünkü o zaman mining çok daha karlıydı.

şuan kazmak istesen hem zorluğu arttı hemde bitcoin yüksek olduğu için çok zorlanırsın.

nerden mi biliyorum dersen 2017 de deli gibi araştırmıştın mining i.
ETH için durum nasıldır peki ben bitcoin istemiyorum zaten, bir de şu an yaşım küçük.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
eğer
Şu an ki ABD ve Türk hesap sitelerine baktığım zaman gördüğüm değerler bu şekilde şu an sadece merakımız var ama ileri de yapmayı düşünüyoruz ve ETH iyi bir seçim gibi gözüküyor. Diğer birimleri araştırmadım ama bu meseleye kafamı taktım.
kenarda biraz kripto param olsun değerlensin diyorsan uzun vadede piyasanın artmasıyla kara geçersin.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Mining yapacaksan ufak sistemler ya da solo ile değil (bir arizada emeğin gider verdiğin sisteme paran puf olur) çoklu ve sağlam girmelisin ki onun yanında borsayı da takip etmek zorundasin yani sen mining yapicam aga ben anlamaz analizden dersen yine kaybedersin çünkü kazandığın madenleri trend yukarılardayken satmak var bir de trend aşağılardayken... Ya da tam sattın şakk bi gün sonra sattıgının yüzde 10nu daha fazla arttı fiyatı vb. aynı şekilde 'ulan şunları elde tutalım az yükselsin' dedin şaak ani çakıliş oldu ve yeni direnç destekler oluştu vs. vs. of özlemişim
Şaka maka bir yana haklısın.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
bende ethereum diyorum zaten. şuan istesen de bitcoin kazamassın.
ŞAAAK Bİ 10 TL DAHA

ETH için durum nasıldır peki ben bitcoin istemiyorum zaten, bir de şu an yaşım küçük.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
asic bitcoin kazmak için özel olarak üretilmiş makineler.
Bugün okumuştum ve çok beğenmiştim.

asic nedir? açık mı demek istedin?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

Rennes

80+ Gold