Neler Yeni

Enerji içeceğini tadı için mi vereceği enerji için mi içiyorsunuz?

Hangisi

• Red Bull tadı için içiyorum.

Oylar: 25 35.7%
  • Red Bull enerjisi için içiyorum.

Oylar: 1 1.4%
  • Red Bull içmiyorum. Kahve içiyorum.

Oylar: 22 31.4%
  • Red Bull içmiyorum kahve de içmiyorum.

Oylar: 22 31.4%

• Oy kullanan toplam üye
    70

w.mert

80+
hiç içmedim. içmelimiyim?? zararlı olduğunu düşünüyorum. okul arkadaşım bedava verdi ama almadım.

The Batman

80+ Silver
bana genelde bedava geliyor ya ailem alıyor ya arkadaşım ben pek para verip almam daha iyi seçenekler mevcut uludagın portakallı gazazu daha mantıklı

Cyclonus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Cyclonus
Su ve arada ice tea dışında hiçbir içeceği günlük hayatımda tercih etmiyorum. (ortama göre viski, votka olabiliyor)

Besim Tibuk

80+ Gold
U-Ucuz

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bahs-i ürün: Red Bull
İçeriği:
Alıntıyı görüntüle
Redbull Enerji İçeceği Besin Değerleri
👉Enerji 120 kcal
👉Şeker 28,3 gr.
👉Yağ Yoktur
👉Protein Yoktur
👉Lif Yoktur
👉Taurin 200 mg.
👉Kafein 37,5 mg.
📌Not: Besin Değerleri tek kutu (250 ml.) ürün için verilmiştir.

Yukarıdaki enerji veren maddelerden en kale alınanı kafeindir. O da 37.5 mg bulunuyor. Yani bir çay kadar kafein içeriyor. Bildiğimiz çay. Türk kahvesi bile 65 mg kafein içeriyor.

Dünya'nın en güçlü kahvesi Taft Kahve'nin içeriğinde tek kupada tam 350 mg kafein var. 350. Yani red Bull un 10 katı.
Üstelik Red Bull yapay tatlandırıcılara ve şekere boğulmuş bir içecek. Taft Kahve ise yüzde yüz doğal katkısız ve harbi enerji veren 350 mg kafein içermektedir.

Buradan red Bull içen ve spor yapanlara sesleniyorum. (Ooo seslenişe bak be)

Red Bullun içi boş olmasına rağmen 15 TL veriyorsunuz. Taft Kahve ise bardağı (350 mg kafein içermesine rağmen 6.66 TL! Hem de daha doğal ve leziz.

Taft ı bir kenara atalım. Normal filtre kahve bile 150 mg kafein içerir. Yine 3 katından fazla. Hem de bardağı 2 TL. Bilmem anlatabildim mi?

Kafein doğal bir pre-workout maddesidir. Tek başına sizi ayakta tutar.

Bu konuda önemli olan sizin fikirleriniz? 💭
1 kere içtim tadı için para vermem aman aman güzel bir şey değil. Enerji içinde fark etti mi dersen yok.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
1 kere içtim tadı için para vermem aman aman güzel bir şey değil. Enerji içinde fark etti mi dersen yok.
Yani 20 TL yazıktır. 20 TL ye 10 filtre kahve 3 espresso içilir

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Bahs-i ürün: Red Bull
İçeriği:
Alıntıyı görüntüle
Redbull Enerji İçeceği Besin Değerleri
👉Enerji 120 kcal
👉Şeker 28,3 gr.
👉Yağ Yoktur
👉Protein Yoktur
👉Lif Yoktur
👉Taurin 200 mg.
👉Kafein 37,5 mg.
📌Not: Besin Değerleri tek kutu (250 ml.) ürün için verilmiştir.

Yukarıdaki enerji veren maddelerden en kale alınanı kafeindir. O da 37.5 mg bulunuyor. Yani bir çay kadar kafein içeriyor. Bildiğimiz çay. Türk kahvesi bile 65 mg kafein içeriyor.

Dünya'nın en güçlü kahvesi Taft Kahve'nin içeriğinde tek kupada tam 350 mg kafein var. 350. Yani red Bull un 10 katı.
Üstelik Red Bull yapay tatlandırıcılara ve şekere boğulmuş bir içecek. Taft Kahve ise yüzde yüz doğal katkısız ve harbi enerji veren 350 mg kafein içermektedir.

Buradan red Bull içen ve spor yapanlara sesleniyorum. (Ooo seslenişe bak be)

Red Bullun içi boş olmasına rağmen 15 TL veriyorsunuz. Taft Kahve ise bardağı (350 mg kafein içermesine rağmen 6.66 TL! Hem de daha doğal ve leziz.

Taft ı bir kenara atalım. Normal filtre kahve bile 150 mg kafein içerir. Yine 3 katından fazla. Hem de bardağı 2 TL. Bilmem anlatabildim mi?

Kafein doğal bir pre-workout maddesidir. Tek başına sizi ayakta tutar.

Bu konuda önemli olan sizin fikirleriniz? 💭
Ben tadı için içerim ara sıra. Fakat bazı enerji içecekleri enerji için içiliyor maçlarda falan futbolcular maç içinde duraklamalarda içiyorlar.

Top Bottom