Neler Yeni

Epic Games indirimlerinde ne alınmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
300-400₺ vermek yerine adı sanı belli olmayan bir siteye kart bilgilerini vermek. Hımmm mantıklıymış
ayrıca paparam da 8 tl var
site açılmıyor bn epicten alcam konuma bakarmısınız son olana
Mesaj otomatik birleştirildi:
Siz bilirsiniz item satış vs sayfalar klasgame falan hepsi güvenilir buda onlar gibi bi tık daha ünsüz sadece bide evet internet zayıfsa biraz zor açılıyo site bitık dandik ama ödeme gpay ile yapılıyo ve oyunları site satmıyo içindeki satıcılar satıyo mesela gamer avm den alıyorum kendisinin shopierde de mağazası var yani 500 lira verip 1 oyun almak yerine 50 lira verip 5 tane oyun almak daha mantıklı bence

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Elvan kocer
ayrıca paparam da 8 TL var

Siz bilirsiniz item satış vs sayfalar klasgame falan hepsi güvenilir buda onlar gibi bi tık daha ünsüz sadece bide evet internet zayıfsa biraz zor açılıyo site bitık dandik ama ödeme gpay ile yapılıyo ve oyunları site satmıyo içindeki satıcılar satıyo mesela gamer avm den alıyorum kendisinin shopierde de mağazası var yani 500 lira verip 1 oyun almak yerine 50 lira verip 5 tane oyun almak daha mantıklı bence
hocam konuma bakar mısınız epic sepet konusu

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Elvan kocer
sanal kart ile hiçbir sıkıntı olmaz ayrıca item satış vs vs dede var birsürü aynı fiyatlarda hesaplar ben burdan alıyorum sürekli alıştığım için hiçbi sorunda yaşamadım yaz başında aldığım tlou p1 hesabı hala duruyo hala oynıyabiliyorum :)
hocam hiç birkaç kişi girdiği için sorun yaşadınız mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
hocam hiç birkaç kişi girdiği için sorun yaşadınız mı
İnterneti kapatırsanız sorun olmuyo internet bağlantısını pc nizden kesin öyle oynayın hiç sıkıntı çıkmaz

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Elvan kocer
hocam sıkıntı yaşamam değil mi

Top Bottom