Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Epic Games Ücretsiz verilecek oyunlar sızdırıldı 2023

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,662
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Adamlar bedava oyun veriyor yine yaranamıyor. Hangi firma yapıyor bunu oynamayacaksınızda kütüphaneye ekleyin geçin.
Millet anlamaz kral. Bu Türk halkına yaranılmıyor. Sanki Epic beleş oyun vermek zorunda sanıyorlar, iyi oyun vermek zorunda sanıyorlar, küfür ediyorlar. Yazık cidden bu kafada olanlara, eğitimleri sıfır.
Sadece trde millet güzel oyun beklemiyorki globaldede güzel oyun bekleyen var Gta5 verdiklerinde çıtayı otomatikman yükselttiler zaten ki insanlarda bu çıta yada bu çıtaya yakın birşeyler bekliyor Gidipte elden ring rdr veremezler zaten ancak bu kadarda cırt oyunda vermezsin

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Çağrı menekşe
Bu gün Saints Row ücretsiz verilecek.
Alıntıyı görüntüle
Gördüğünüz gibi yarın verilecek oyunun paket rengi kırmızı

Ghostrunner kapak Fotoğrafı:
Alıntıyı görüntüle

Verilecek oyunlar:

Dec 31| Ghostrunner

Jan 01| Escape Academy

Jan 02| 20 Minutes Till Dawn

Jan 03| A Plague Tale: Innocence

Jan 04 - Jan 11| Marvel's Guardians of the Galaxy

Bu sızıntı bu sabah saatlerinde olduğu için, doğru olma ihtimali bir hayli yüksek. Bence alright alright alright diyerek gaz verip AAA bir yapım vermemeleri hayal kırıklığı oldu, fakat beleş beleştir :D

@Ö.F.Ö oyunlar muhtemelen bunlar kanka

Düşünceleriniz neler millet?

Dipnot: Konuda ki Listeyi Farklı bir forumdan aldım, zaten çoğu kişide biliyor orayı.
ghostrunner oynanır kafa dağıtmalık guardians of the galaxy de oynanır bence fena değil doğru ise

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,363
İsim
Fatih
Arkadaşlar cırt oyun dedikleriniz ortalama üzeri oyunlar. Tek eksisi daha önceden verdiği oyunları döndürmesi bence. Ama ben ona da okeyim. Gönül daha iyisini ister ancak bu kadarı da iyidir.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Beguile
Önemli olan düşünüp vermeleri 1 oyun bile verseler o firma benim gözümde iki adım önde olur. Size şunu sorayım, kaç kişi yılbaşında yakınından bir hediye aldı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
sana imparator dedik, büyük bildik, bi bildiği vardır dedik, bizi steamcilere madara etmez dedik, sen bizi kepaze ettin.
Türk milleti ne nankör millet anlamıyorum, adamlar ücretsiz oyun veriyor zaten cebinden para çıkmıyor kütüphaneye ekle gitsin.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,114
İsim
Mert Metshi
Sadece trde millet güzel oyun beklemiyorki globaldede güzel oyun bekleyen var Gta5 verdiklerinde çıtayı otomatikman yükselttiler zaten ki insanlarda bu çıta yada bu çıtaya yakın birşeyler bekliyor Gidipte elden ring rdr veremezler zaten ancak bu kadarda cırt oyunda vermezsin
listede cırt oyun yok

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Türk milleti ne nankör millet anlamıyorum, adamlar ücretsiz oyun veriyor zaten cebinden para çıkmıyor kütüphaneye ekle gitsin.
Normalde bu senede çok beklenti yoktu fakat Epic AAA oyun verilecek mi sorusuna ''Alright Alright Alright'' cevabıyla aragazı verdi, ortamda bir beklenti oluştu. Şimdi burada kimse haklı değil. Dediğim gibi beleş beleştir abi, alın kütüpahneniz boş durmasın.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
ne anlatıyosun kanka şaka yapıyoruz gül geç :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde bu senede çok beklenti yoktu fakat Epic AAA oyun verilecek mi sorusuna ''Alright Alright Alright'' cevabıyla aragazı verdi, ortamda bir beklenti oluştu. Şimdi burada kimse haklı değil. Dediğim gibi beleş beleştir abi, alın kütüpahneniz boş durmasın.
şakasına attım o videoyu, benim şuan epicten çok bi oyun beklentim yok, alacağım oyunları zaten çoktan aldım bi kaç oyunu da belki beleş verir diye sepette bekletiyorum. Kendisi sağda solda "ağbi rdr 2 ver" diye ağlamıyorsa bi b/k bilmiyorum. :D

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
LazımDeğil
Ghostrunnere merakım vardı beleşe aldım iyidir hoştur.

JSezar

80+ Silver
a plague tale sevindirdi.oynamak istediğim bir oyundu.gerisi boş beleş.

The Semih

80+ Silver
Son oyun galaksinin koruyucuları listedeki en pahalı oyun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom