Neler Yeni

❌İndirim Bitti! EPOMAKER HEDİYELER DAĞITIYOR!!!!

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Muhammed emin efe
Gümrükten geçtiği zaman vergi ödeme sistemi nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Ben evde olmayacağım için sıkıntı çıkmasın internet üzeri ptt sitesinden falan ödenir mi?
Güncel durum bu benim:
Alıntıyı görüntüle
İnternetten değil elden alıyorlar. Taş devrinden kalma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonunda bizde vergiye hazırız ptt reis sağolsun

Vergi çıkınca söylesene kanka.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Selim
İnternetten değil elden alıyorlar. Taş devrinden kalma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vergi çıkınca söylesene kanka.
O zaman kaç TL cikiyorsa klavyeye haber ederseniz sevinirim ona göre para göndereyim.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Muhammed emin efe
O zaman kaç TL cikiyorsa klavyeye haber ederseniz sevinirim ona göre para göndereyim.
Kanka yüksek ihtimal hemen hemen aynı keserler ama en son bazılarına 250 lira bazılarına 600 bazılarına ben dahil 750 tl kesmişlerdi. Tam belli olmuyor biliyo musun.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Kanka yüksek ihtimal hemen hemen aynı keserler ama en son bazılarına 250 lira bazılarına 600 bazılarına ben dahil 750 tl kesmişlerdi. Tam belli olmuyor biliyo musun.
O nasıl iş ya bunlar vergi keserken bu adamın ismi hoşumuza gitti 250 lira mı yapalım diye düşünmüşler :D

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Çoğunluğa 700 kitlediler zaten hiç alt sınırdan kitlerler miii aaa kırılıyorum.
Pazartesi gelsinde canım ptt görevlilerin eline bi düşsün kargolarımız ki düşerse oda inşallah.Şans inşallah yüzümüze güler :D

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Muhammed emin efe
Pazartesi gelsinde canım ptt görevlilerin eline bi düşsün kargolarımız ki düşerse oda inşallah.Şans inşallah yüzümüze güler :D
Dur hele önce ukim alacak bizi ordan ptt. Malamar olacaz. Neyse dua edelim moralleri bozmayalım. Çok afedersiniz çn keranesi gibi bi paketi açma vergisi, bi göz gezdirme vergisi, bi pul vergisi, bi paketi kapatma vergisi...

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Dur hele önce ukim alacak bizi ordan ptt. Malamar olacaz. Neyse dua edelim moralleri bozmayalım. Çok afedersiniz çn keranesi gibi bi paketi açma vergisi, bi göz gezdirme vergisi, bi pul vergisi, bi paketi kapatma vergisi...
Hocam paketi kapatma vergisi,göz gezdirme vergisi ne alaka Allah için dicemde devlet kurumlarında mantık aramamak lazım gibi

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Araya bayram girdi, ayrıca benim en son vergi kontrol 8 gün sürmüştü. Sen gün sayma daha hızlı gelir :)
Hey maşallah hocam altı üstü ürüne bakicak vergisini belirlicek 4gundur Max bence bunun işi 8gun ne yapıyor bu adamlar

Top Bottom