Neler Yeni

Erkek 2kya kadar parfüm önerisi

OnurCiftci26

80+ Bronze
17 yaşındayım okulda dışarda sıkacağım kalıcılığı iyi olan parfüm önerisi olan varmı bütçem max 2k versace eros baktım ama orjinal olduğundan emin değilim çok, öneri bekliyorum

Güzel kokudur.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir parfüme o kadar vermeyin bence
en önemli şeylerden biri ve 2k parfüm için normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel kokudur.
40 ML??

yok verecem kızlar düşüyor
kardeşim swy alsana o zaman kış mevsimine giriyoruz hala baska parfum bakiyorsun le male le parfum ile kombinliyorum iyice guzel oluyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,396
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
en önemli şeylerden biri ve 2k parfüm için normal

40 ML??

kardeşim swy alsana o zaman kış mevsimine giriyoruz hala baska parfum bakiyorsun le male le parfum ile kombinliyorum iyice guzel oluyor
Ben önem vermiyorum zara alıyorum yetiyor ya da altınyıldız filan gayet de güzel ucuz

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,396
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sen önem vermezsen verme zaten kimse karışamaz. Ama kozmetik şeyler önemli bana ve kızlara göre.
Bana göre de önemli benim bakıma verdiğim parayı kimse vermez millet PC alır ben bakım ürünleri alıyorum düzenli cilt bakımına vs de gidiyorum ama parfüme çok para vermek ne bilim garip bana göre

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu arada komik olan o kadar berbat değil parfüm

Bana göre de önemli benim bakıma verdiğim parayı kimse vermez millet PC alır ben bakım ürünleri alıyorum düzenli cilt bakımına vs de gidiyorum ama parfüme çok para vermek ne bilim garip bana göre
Doğru,

O Pc alanlar kaybediyor işte. Oyundaki karakterine harcadığı parayı ‘kendi’ karakterini geliştirmek için harcasa çok daha iyi olacak da.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,396
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Doğru,

O Pc alanlar kaybediyor işte. Oyundaki karakterine harcadığı parayı ‘kendi’ karakterini geliştirmek için harcasa çok daha iyi olacak da.
Ben PC kullanmıyorum misal bugün spora yazıldım 6250 TL ye 1 senelik bir iki bakım yapım desen 10 bin TL 10 bine alacağın PC ne olur en azından kendim için bişey yapıyorum PC başında olmayı seven biri de değilim zaten ya hoşuma gitmiyor öyle şeyler

1721

80+ Bronze

Doğru,

rochas çakması diyolar

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben PC kullanmıyorum misal bugün spora yazıldım 6250 TL ye 1 senelik bir iki bakım yapım desen 10 bin TL 10 bine alacağın PC ne olur en azından kendim için bişey yapıyorum PC başında olmayı seven biri de değilim zaten ya hoşuma gitmiyor öyle şeyler
Ben de en son pandemide oynuyordum. Kötü zamanlardı. İş için kullanıyorum şuan pcyi anca

rochas çakması diyolar
Max lucifer

• Hahaha
Reaksiyonlar: 1721

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,396
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben de en son pandemide oynuyordum. Kötü zamanlardı. İş için kullanıyorum şuan pcyi anca

Max lucifer
Bende olsa da vakit olmuyor zaten ha olmuş ha olmamış değişen bir şey olmuyor 😁

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
Sen önem vermezsen verme zaten kimse karışamaz. Ama kozmetik şeyler önemli bana ve kızlara göre.
hocam sizib önerdiğiniz varmı böyle okulda falanda 2 günde bir sıkarım kalıcılığı iyi olan bir parfüm. çok bütçem yok versace ile swy arasında kaldım hangisi daha iyidir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
995,235
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom