Neler Yeni

Erken kalkmak için

2mApoo

80+ Silver
boş yapmayın yav irade meselesi iradeni geliştireceksin kardeşim
Knk sen onu bunu bırak en iyisi al şu parayı ;

Mesaj otomatik birleştirildi:

boş yapmayın yav irade meselesi iradeni geliştireceksin kardeşim
İrade - (İstenç) :

İrade ya da istenç, belirli bir yapabilme gücünü ve varlığını belirtmek için kullanılır. İlk olarak iradenin özgürlüğü de kendinde barındırır.
Fakat bu gücü oluşturabilmek için @OUHasan kardeşimizin yazmış olduğu ve benimde 11.sınıftan beri kullandığım birkaç taktiği gördüm ve gayet başarılı. Özellikle "ihtiyaç hazırlığı" ve "kendini yarınki işine odaklayıp onu yapman gerektiğini kendine dikte etmek" bir süre sonra işe yarıyor.

Son düzenleme:

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,044
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
4:53'ten günaydınlar.

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
Ben alarm kuruyorum daha iyi oluyor.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,044
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Bugün akşam dediklerini deneyeceğim.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,518
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Ya knk dün çok enteresan bişey oldu 😅
Yatağa bi girdim tam senin dediklerini yapıyordum ki noldunu ben de hatırlamıyorum sonrası yok bende...

Ama sabah 7.40 gibi uyandım olm sabahları ne kadar soğuk ya🥶🥶
Daha çok eziyet kışın işe gitmek😫

4:53'ten günaydınlar.
Yaw olm nasıl başarıyorsun bunu umarım her sabah yapmıyorsundur kendine eziyet la bu
Ben eskiden Hale giderdim bahçeye felan 4 te kalkıyordum 5 ten sonrası vücut salıyo herlade 4 te kalkıyordum hemde hiç tribe girmeden ben sorunumu buldum neden kalkamadığımı anladım?

Ben işe gitmek istemediğim için kalkmak istemiyorum bence çünkü gerçekten çalıştığım yerden nefret ediyorum ve yani bahçeye ve hale giderken daha keyifliydi galiba arklarla beraber gidiyorduk eğlenip geliyorduk diye😔 şimdi nerde erken kalkmıyorum çünkü işe gitmek istemiyorum..

Son düzenleme:

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,044
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Yaw olm nasıl başarıyorsun
Kanka bazen 3'te kalkıyorum. Daha geç kalktım bugün. İşinden nefret ettiğini söyledin. Eğer işinde seveceğin bir yer bulursan başarırsın.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,044
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Selam dostlar nasılsınız? Beni sorarsanız, ben mükemmelim. İnanmıyorsanız @MematiBaş🚬'a sorabilirsiniz.:)
Birkaç aydır forumda sürekli bir arkadaşımızın geç kalmaktan yakındığını gördüm. Ve dedim ki neden el atmıyoruz. Biraz sonra anlatacaklarımı uygularsanız emin olun hiçbir zaman hiçbir yere geç kalmazsınız.
Lütfen anlatacaklarımı, "Yav, ne alaka?","Öyle saçmalık mı olur?" gibi sözler söylerek kestirip atmayın. Çünkü faydasını gerçekten göreceksiniz. İnanın ki düşündüğünüz kadar zor değil erken uyanmak.
Hemen birkaç tüyo vereyim;
  • Öncelikle uyanmak istediğiniz saati belirleyin. Örneğin, sabah kalktıktan sonra yemek, banyo, giyim, yol vs gibi ihtiyaçlar 2 saat sürüyor ve sizin okul veya işiniz saat 8'de başlıyor. Bu durumda sizin en geç saat 6'da uyanmanız gerekiyor.
  • Akşam yatmadan hemen önce aklınızdan şunları geçirin. "Yarın yapmam gerek x işi için erken kalkmam lazım. Çünkü erken kalkıp o x işini hal edersem. Mutlu olurum"
  • Yatağa girdikten sonra 3 kere derin nefes alın, aklınızı boşaltın. Hemen ardından, "Yarın x saatinde kendimi çok dinç ve enerjik bir şekilde hissederek kalktığım için şükürler olsun." diyin. Bunu bir kaç defa tekrarlayın.
  • Sabah kalktığınız o x saatinde aklınıza ilk olarak tavana bakmayı getirin. 10 saniye tavana bakmak demek sizin uykunuzun tamamen yok olması demektir.
Bunları yaptığınızda ertesi gün nasıl dinç bir şekilde istediğiniz saatte kalktığınza inanamayacaksınız. Tabi tedbir olarakta kalkmak istediğiniz saate en sevdiğiniz şarkıyı alarm olarak kurun. Ben bu dönem okula sadece bir gün geç kaldım. Onda da içimden yol boyunca bir kaç defa "Geç kalmayacağım çünkü hoca benden sonra gelecek." Dedim. Ve gerçekten de 15 dk geç kalmama rağmen hoca benden sonra girdi sınıfa. Siz sadece inanarak içinizden bunu geçirdiğinizde emin olun başaracaksınız.
Belki size mantıksız gelmiş olabilir. Ancak denemekten asla zarar gelmez. Lütfen bir şans verin. Ve yarın bana haber verin; başarabildiniz mi?

@Halsiz @Maykıl @Hudzell @The King of Comedy @Erda Yıldırım @2mApoo
Bu gece deneyeceğim 🤙

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,518
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Neye inanırsan o olur. Sen sadece beynine işini seveceğini söyle bak. Göreceksin işe gitmek için can atacaksın.
Sen bunu derken patronumun sıcacık gözleme yerken ben sadece 2 simit parası istedim diye azar işitmem neymiş hergün simit parası veremezmiş
Lan parasını benden kesiyon ztn ... neyse burda küfür yasak bişey demiycem
İnanmak zor.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,044
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Sen bunu derken patronumun sıcacık gözleme yerken ben sadece 2 simit parası istedim diye azar işitmem neymiş hergün simit parası veremezmiş
Lan parasını benden kesiyon ztn ... neyse burda küfür yasak bişey demiycem
İnanmak zor.
Anlıyorum bu gerçekten zor gibi gözüküyor ancak hiç değil. Dün öğlen bir şey hayal ettim. Polislerin bana bir şey sorması geldi aklıma. Lan ne saçmalıyorsun dedim kendime ve unuttum olayı. Akşam abimlerdeydim. Eve dönüyordum. Kulaklık takmış kapişonumu kapatmış gidiyordum. Yere bakarken biri önümde belirdi. Kafamı yükseltim. Baktım bekçi. TC istedi, verdim. Teşekkür etti, gitti. Genel kontrolmuş. İki dakika düşündüğüm şey birkaç saat sonra gerçekleşti. Daha anlatmadığım onlarca kez bu durumu yaşadım. İmkanım olursa diğerlerini de anlatırım. Siz sadece inanın.

Top Bottom