Neler Yeni

Eski bilgisayarım 3000tlye ho/go ?

Dexes

80+ Bronze
ne alaka serbest piyasa ekonomisi bu istediği fiyattan verebilir alan kişi de alırken dikkatli olmalı. demek ki alan memnun, satan memnun bir sorun yok ortada

alan kişi bilgisizse biraz yardımcı olunmalı ama hiçkimse bunu sorun olarak görmüyorsa ben nedeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 TL kar yapar ?

3.5TL'lik çikolatayı başka bakkaldan 6TL'ye alalım ozaman bu kar değil mi? Üsteki sistem çok daha iyi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,299
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çok güzel fiyata satmışsin kârlı iş olmuş

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,591
İsim
Memati Baş
alan kişi bilgisizse biraz yardımcı olunmalı ama hiçkimse bunu sorun olarak görmüyorsa ben nedeyim

3.5TL'lik çikolatayı başka bakkaldan 6TL'ye alalım ozaman bu kar değil mi? Üsteki sistem çok daha iyi
O zaman satın alan arkadaş onu alsaymış.

Kimse bu devirde birbirine yardım etmez.

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Overclock , 2. el sistem toplama , oyun , sağlık

o onun sorunu bizi alakadar etmez alırken birine danışmalı bilgi almalı, belkide alan kişi de bilgiliydi bunu bilemezsin hem bu arada fiyatı uygun abartılı bir fiyata da vermemiş neden bu kadar sorun ettin , başkalarının yanlışını sen düzeltemezsin

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Malik
ne alaka serbest piyasa ekonomisi bu istediği fiyattan verebilir alan kişi de alırken dikkatli olmalı. demek ki alan memnun, satan memnun bir sorun yok ortada
Adami hala nasil anlamiyor olabilirsin kardesim

Dexes

80+ Bronze
Arkadaş araştırıp alsaymış.

Bilgisi yokmuş demek ki. Araştırmamış ve safmış. Ben şahsen yardımcı olurdum bak bu sistem böyle şu oyunları açmaz şu oyunlar açar vs vs ancak onunda bu şekilde yardımcı olması gerekirdi hadi diyelim araştırmış bu fiyat gene çok kötü. 2500'e ilan verilmeliydi 3000 kazık.

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Malik
Bilgisi yokmuş demek ki. Araştırmamış ve safmış. Ben şahsen yardımcı olurdum bak bu sistem böyle şu oyunları açmaz şu oyunlar açar vs vs ancak onunda bu şekilde yardımcı olması gerekirdi hadi diyelim araştırmış bu fiyat gene çok kötü. 2500'e ilan verilmeliydi 3000 kazık.
3000 den sen mi satin aldin

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,591
İsim
Memati Baş
O onun hatası araştırsaymış veya bilen birine sorsaymış

Tamam en vicdanlı sensin

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Overclock , 2. el sistem toplama , oyun , sağlık
İşte burda vicdan devreye girer yardımcı olunmuyosa ve bunu hiçkimse sorun etmiyorsa kendisinin bileceği iştir. 2500'e satılmalıydı bu sistem.
tamam kardeş senin dediğin olsun , sen en iyi fiyatlandırma uzmanısın harcanıyorsun bu forumda. satış yapılmış iş bitmiş hala kazık satmışsın diyorsun

Top Bottom