Neler Yeni

Eski sevgilime yazmalı mıyım ? Yardım edin

Kara*

80+ Silver
Dostlar bakın kız gerçekten çok iyi biri o benim kötü dönemimde yanımda oldu ama ben olamadım. Onu gerçekten çok seviyorum turuncuyu çok seviyor diye odamın her köşesini turuncu yaptım belki bir gün geri döner diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her gün profillerine bakıyorum değişiklik yapmış mı diye özledim onu gerçekten çok özledim ela gözlerini özledim onun. Ne yapacağım bilmiyorum kendimi oyalayım düşünmeyim diye ama olmuyor yapamıyorum
hala enayi olma tercihini seçiyorsun yani

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
O kız seni sevse bırakmazdı muhtemelen enayi gibi kızın üzerine fazla düşünüp titremişsin kızda affedersin senin bir yerine tekmeyi koymuş, hala akıllanmamışsın kız senden sonra başkalarıyla takılmamış mıdır sence, öyle biri değil dediğin herkes zamanı gelince öyle biri oluyor aklındaki tüm düşünceler doğru oluyor. Ayrıca kız senden ayrılmış eğer kızın sana bir ilgisi varsa o kendisi geri döner her türlü, sen böyle saf saf kızı stalklamaya devam ettiğin sürece bir cacıkta yapamaz onu unutamazsın haberin olsun. No contact yapmaya devam et, ha eğer oldu ki ben duygularıma hakim olamayan bir oğlanım ona yazacağım dersen, ilkte kıza döndüğündeki aynı tepkileri almaya hazır ol.

TİTAN.

80+ Platinum
Öncelikle selam arkadaşlar, doğrudan konuya gireceğim. Ben bu kızla kursta tanışmıştım ve yaklaşık 1 sene beraber olduk, ama ayrılmamıza son 2-3 hafta depresyondaydı. Ben de hep yanında kalarak ona destek olmaya çalıştım. Neyse, bir gün uyandığımda, "berat bak, çok zıt insanlarız. Biz 1 seneyi sadece sevdiğimiz için geçirdik, ama artık böyle olmuyor. Ne yapacağımı bilmiyorum" gibi şeyler dedi. Az konuştuktan sonra, "ayrılmak mı istiyorsun falan" diyince, ıhh mıhh etti ama niyeti öyleydi. Sonra 2 gün sonra aynı ortamda karşılaşınca yanına gittim. "Tekrar konuşalım, bu işler sadece mesajlardan olmaz falan" dedim. "Olmaz" dedi ve oradan uzaklaştı, beni bildiğiniz orda bıraktı, gitti. Ayrılmamızdan 4 ay geçti, ben yavaş yavaş kendime geliyordum ki Instagram biyografisine "may the force be with u" yazısını görene kadar. Bu yazı onun priv hesabında vardı ve tesadüfe bakın ki, benim priv hesabımın ismi "anakin" ve Anakin fotoğrafı vardı. Hatta hesabımın biyografisinde "you were the chosen one. I loved you" yazıyordu. Ben bu hesabı açalı 2 hafta oldu, ama açmadan önce onun biyografisinde öyle bir yazı yoktu. Ben hesabı açana kadar açtıktan sonra böyle bir biyografi yazmış. Sizce, ben bu kıza yazmalı mıyım?
Exten Next olmaz Hocam

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Berat fatih
anladıgım kadarıyla seçtigin yol Keder, pişmanlık, hoşgörürüsüzlük kısacası ben benim davarım diyorusn dewam et açıl knk cididyim bak açıl sonra noluo bak uçurumdan aşagıya mı yuvarlanırsın
yoksa kızın peşini bırakıp sapa sağlam ayakata mı durursun

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,464
İsim
uwu
Öncelikle selam arkadaşlar, doğrudan konuya gireceğim. Ben bu kızla kursta tanışmıştım ve yaklaşık 1 sene beraber olduk, ama ayrılmamıza son 2-3 hafta depresyondaydı. Ben de hep yanında kalarak ona destek olmaya çalıştım. Neyse, bir gün uyandığımda, "berat bak, çok zıt insanlarız. Biz 1 seneyi sadece sevdiğimiz için geçirdik, ama artık böyle olmuyor. Ne yapacağımı bilmiyorum" gibi şeyler dedi. Az konuştuktan sonra, "ayrılmak mı istiyorsun falan" diyince, ıhh mıhh etti ama niyeti öyleydi. Sonra 2 gün sonra aynı ortamda karşılaşınca yanına gittim. "Tekrar konuşalım, bu işler sadece mesajlardan olmaz falan" dedim. "Olmaz" dedi ve oradan uzaklaştı, beni bildiğiniz orda bıraktı, gitti. Ayrılmamızdan 4 ay geçti, ben yavaş yavaş kendime geliyordum ki Instagram biyografisine "may the force be with u" yazısını görene kadar. Bu yazı onun priv hesabında vardı ve tesadüfe bakın ki, benim priv hesabımın ismi "anakin" ve Anakin fotoğrafı vardı. Hatta hesabımın biyografisinde "you were the chosen one. I loved you" yazıyordu. Ben bu hesabı açalı 2 hafta oldu, ama açmadan önce onun biyografisinde öyle bir yazı yoktu. Ben hesabı açana kadar açtıktan sonra böyle bir biyografi yazmış. Sizce, ben bu kıza yazmalı mıyım?

Bende kursta tanıştığım kızla bı ara iyi oldum baya kısa olmuştu daha sonradan kızın lezbiyen olduğunu öğrendim artık gereği yok 1 köpek ve 3 kedi besliyorum onlara bakmakla geriye zaman kalmıyor bide küçük kardeş var onu parka götürüyorum kısaca zamanını dolduracak şeylerle uğraş ben unuttum gitti

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
İsmi ismi.
Bu kızı bırakmayı nasıl becereceğim gram bilmiyorum
Dostum gerçekten sadece hayatın onunla ilgili bir şey yapmadan nasıl geçiyorsa öyle geçsin normal yaşa. Emin ol 2 3 ay sonra bu ''triplerden'' çıkarsın. Olayın bilmsel tarafına bakıyordum aslında da pek bir şey hatırlamıyorum gene de dediğim gibi olacak yüzde doksan.

Kara*

80+ Silver

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Tercihim kıza yazmamak oldu şuan iyiyim biraz burukluk var ama sorun olmuyor he bu arada bazıları (sigma) gibi davranmış ;D hayatlarında değer ve sevgi görmemiş instagram ve tiktok editleri ile beslenen insanları ciddiye alacak kadar aşağı durumda değilim ;d

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,935
İsim
Sarp Yılmaz
Hocam dürüst olacağım bu konuda yapacağın şey kimseyi dinleme beni dahi içinden geleni yap ne doğru geliyorsa o en kötü oturur ağlarsın.

Top Bottom