Neler Yeni

Yardım Eskisi kadar iyi cs oynuyamıyorum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Dostum bu aim kasma konusunda hellian denen bi arkadaşimizin csgo aim geliştirme videosuna bakabilirsin çok işe yariyo bende onun sayesinde aim geliştirme mantiği kastim bak derim
oyundan soğumamla alakası olabilir mi

jımalya

80+ Bronze
kafanın doluluğu stres değişen hayat bunlarında etkisi var 17 li yaşlarımda supreme dim geçen bi el attım mg attı rahat kafayla ful odak oynarsan aimde gelişir rank da atlarsın 48 maç supreme di hesap

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Semih
mouse değiştim dpi ve sens değiştim beraberinde artık eskisine nazaran çok çok kötü oynuyorum eğlencesine oynayarak çift keleş olmuştum şimdi ise nova 3lere düştüm harbiden çok kötü oynuyorum vuramıyorum berbat oynayış gösteriyorum nasıl düzelecek bu belirli bi süre oynamayayım herhalde hevesim kaçtı dedim yok yine düzelmedi
Hocam eski performansında oynayamamanın nedeni büyük ihtimal ya elin alışamamıştır ya da psikolojiktir. Bir kaç defa şanssızlık veya kötü takıma denk gelip kaybetmen psikolojik olarak kötü oynamana yol açabilir. Aynı olayı uzun süre oynamadığım zaman ben de yaşıyordum elin alışınca yavaştan performansını yakalıyorsun. Zaten pek çok şey uzun süre oynaya oynaya kas hafızana işliyor o yüzden alışmakta da pek zorluk çekeceğini zannetmiyorum.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Doğukan
Discord
cr4ck#2046
Aynısı bende de var aim maplerinde iyiyim ama asıl oyuna geçince rezalet oynuyorum.

mouse değiştim dpi ve sens değiştim beraberinde artık eskisine nazaran çok çok kötü oynuyorum eğlencesine oynayarak çift keleş olmuştum şimdi ise nova 3lere düştüm harbiden çok kötü oynuyorum vuramıyorum berbat oynayış gösteriyorum nasıl düzelecek bu belirli bi süre oynamayayım herhalde hevesim kaçtı dedim yok yine düzelmedi
son güncelleme sonrası bendede oluyo

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Belki de artık büyüdüğümüzü kabul etmeliyiz. Ben bıraktım. Sadece hikayeli oyunlar oynuyorum.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,207
İsim
Kerem Çavuş
tamam hayattan zevk alamıyorum csden nasıl alayım stress dfeseniz tavan noktada evet dediğiniz gibi büyüdüm galiba ama hiçbirşeyden zevk alamıyorum
aynı durumdayım steame spidermanden tut horizon zero dawna kadar aldım oyunları bile yükledim 1 kere açıp oynama hevesi gelmedi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
aynı durumdayım steame spidermanden tut horizon zero dawna kadar aldım oyunları bile yükledim 1 kere açıp oynama hevesi gelmedi
depresyon olabilitesi var ama kendine tanı koyan insanlardan nefret ederim onlar o yüzden bişi diyemicem

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord