Neler Yeni

Ethereum madenciliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin
Kendi kullandığım bilgisayardan madencilik yapmayı düşünüyorum ekran kartım 5600 xt modeli ama merak ettiğim bir konu var bilgisayar madencilik yaparken aynı zamanda oyun vesaire oynayabilirmiyim bir sorun olurmu?? İşlemci i5 10400f

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
Mantıklı düşünürsek ekran kartın yük altındayken oyun oynamak sağlıklı bir iş değil ha bide bu kadar küçük bir sistem ile kar değil zarar bile edersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaklaşık 1 günde overclockla vs 44 mh veren bi kart nasıl zarar ettirir hocam biraz açarmısın teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 günde 4 dolara tekabul ediyor elektrik masrafı çıkınca 3.70 falan

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,570
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Kendi kullandığım bilgisayardan madencilik yapmayı düşünüyorum ekran kartım 5600 xt modeli ama merak ettiğim bir konu var bilgisayar madencilik yaparken aynı zamanda oyun vesaire oynayabilirmiyim bir sorun olurmu?? İşlemci i5 10400f
Zor. Çünkü mining ekran kartını sömürürken oyuna performans ayırabileceğini sanmıyorum.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Yaklaşık 1 günde overclockla vs 44 mh veren bi kart nasıl zarar ettirir hocam biraz açarmısın teşekkürler

Mining yaparken oyun oynamak olacak iş değil mining zaten sistemi sömürüyor olacak zarar şöyle olur sen o ekran kartını bildiğin yiyiyorsun para kazanıyor gibi gözüksende ilerde sorunla karşılaşabilirsin. Şuan eth 1300 bu durumda durursa kazanıyorsun ama 1100 ve altında sıkıntı çekersin diye düşünüyorum. Tek sistem ile kazmamalısın bence.

fyyz34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Feyyaz Yalcin
stabil olmaz hem kazim gucun dusebilir hem de oyun akici olmaz

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
Oynamasına oynarsın gibi performans düşer tabii ki fps düşer ama oynasan bile mining zaten çok kötü etkilenecek hash değerleri internet gezintisinde bile 5-6 kayba uğrarken arkada oyun işlemi varsa yarıya kadar azalacaktır ya da daha fazla.Ya da mining iyi gidecek oyunu oynamayacaksın ikisi de sağlıklı olamaz.

Hail Zimbabwe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
George
Kullandığın ekran kartının sana gerçekten kar ettirebileceğini düşünüyor musun? Bana kalırsa ekran kartını yıpratırsın sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki 2. Bi ekran kartı taksam sadece diğer ekran kartına kazım yaptırabilirmiyim anakart işlemci masrafından kurtarmak için cevaplar için teşekkürler

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli

Dostum zarar etmesen bile bunlara ile sürekli uğraşman lazım gün boyu kontrol etmen lazım verdiğin işçiliğe deycek 3.70 kuruş su alıp satsan 15 20 TL kazanırsın günde hem ayrıca ekran kartın sürekli çalışacak 7 / 24 bu da ekran kartını ömrünü azaltıp yeni bir ekran kartı alaman gerekebilir ilerde e o 3.70 TL nin ne anlamı kaldı şimdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin
Uygunsuz davranış
3.70 TL değil dolar 3.70$ günlük sistem kendini 6 ayda amorti ediyor sadece mining yapsa zaten ayrıca sorduğum soru bu değil ne anlatıyosun o kafayla otlarsın anca dağ bayır

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ekran kartı yük altında iken oyun oynayamazsınız.
Çok kasacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,328
Üyeler
142,893
Son üye
bosverkekwk
Top Bottom