Neler Yeni

Yardım ETS 2 oyununa sahip olanlar bakabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tortudereli
Euro Truck Simulator 2 oyunununa sahip olanlar bana özelden ulaşabilir mi?
Tersine mühendislik hakkında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Yaptığım küçük bir programı test edecek birileri lazım.
Oyun versiyonu 1.46.2.2s 64 bit olursa iyi olur.

Can...

80+ Platinum
Tersine mühendislik hakkında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Yaptığım küçük bir programı test edecek birileri lazım.
Ban yeme garantili olsa gerek

YKS.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Oyunun demo sürümü var ordan kendin deneyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tortudereli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Junaiun

80+ Bronze
Arkadaşlar benim amacın programın farklı bir bilgisayarda denenmesi o yüzden kendin dene falan demeyin bana. Proje GitHub'da açık kaynak kodlu şekilde var zaten. Varsa denemek isteyen gönüllü bana ulaşsa sevinirim.
Zararsız olduğundan eminseniz internet kafede deneyiniz.

zamzom

80+
Arkadaşlar benim amacın programın farklı bir bilgisayarda denenmesi o yüzden kendin dene falan demeyin bana. Proje GitHub'da açık kaynak kodlu şekilde var zaten. Varsa denemek isteyen gönüllü bana ulaşsa sevinirim.
Kendi bilgisayarında denemek istemiyor isen hangi sürüm windows da kullanmak istiyorsan vmware kurarak oradan iso dosyası ile sanal bir pc olusturabilirsin bilgisayarında ve bu dosyayı teamviewerdeki mantık ile içine sürükleyip çalıştırıp olan sonuçları görebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tortudereli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şaka gibi ya cidden. Ben diyorum ki yaptığım programı deneyecek gönüllüye ihtiyacım var ama verilen cevaplar içler acısı. Biri diyor kendin dene biri diyor internet kafeye git biri diyor kendi bilgisayarında denemek istiyorsan sanal bilgisayar kur. Ya programı ben kodladım ben. Tabi ki kendi bilgisayarımda test ediyorum. Sanal bilgisayarda oyun çalışmaz. İkinci bir bilgisayarım olsa zaten o bilgisayarda test ederim gelip burda konu açmam. Gönüllü varsa yazsın yoksa hiçbir şey yazmasın cevapları görünce sinirleniyorum.

zamzom

80+
Kusura bakma da kimse senin saçma sapan programını kendi bilgisayarında denetmez.
Kendinizi çok önemsiyorsunuz insanlar gelicek sana bilgisayarını bırakıcak al dene dicek dimi ..
Şaka gibi anlıyorum belki iyi niyetlisiniz ve herkes size bugüne kadar böyle davrandı ama hayat öyle davranmaz kendi çözümünü kendin bul yapamaz isen de yapama o zaman buradaki kimseye kızma hakkın yok. Sanal bilgisayarda oyun calısmaz diyorsun öyle güzel çalıştırıyorum ki ekran kartını bahane etmene gerek yok ufak bir değişiklik gerekiyor sadece ekran kartını göstermek için . program farkı

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tortudereli
Kusura bakma da kimse senin saçma sapan programını kendi bilgisayarında denetmez.
Kendinizi çok önemsiyorsunuz insanlar gelicek sana bilgisayarını bırakıcak al dene dicek dimi ..
Şaka gibi anlıyorum belki iyi niyetlisiniz ve herkes size bugüne kadar böyle davrandı ama hayat öyle davranmaz kendi çözümünü kendin bul yapamaz isen de yapama o zaman buradaki kimseye kızma hakkın yok. Sanal bilgisayarda oyun calısmaz diyorsun öyle güzel çalıştırıyorum ki ekran kartını bahane etmene gerek yok ufak bir değişiklik gerekiyor sadece ekran kartını göstermek için . program farkı
Kardeşim birincisi program açık kaynak kodlu isteyen kodlarına bakabilir. İkincisi ben burada diyorum ki programı deneyecek gönüllü var mı ama aldığım cevaplar alakasız. Ben burada çözüm aramaıyorum veya bir sorunum da yok ama verilen cevaplar şunu yap bunu yap şeklinde. Gönüllü varsa diyecek ki bana "Ben deneyebilirim programı". Bu kadar yani ama alakasız cevaplar veriliyor. Gönüllü değilseniz bana şunu yap bunu yap demeyin ben varsa bana yardım edecek bir gönüllü arıyorum.

Top Bottom