Neler Yeni

Evde nasıl para kazanabilirim?

UnFrGvnG

80+
Dışarıdan çalışmadan, oturarak para kazanma imkanı varmıdır,varsa nelerdir?

Berkarda

80+ Silver
Freelancer yada instangram başka yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende yaptım ama vergi çok o yüzden fazla kazandırmıyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
uwu
Edit
İnsta
Zorda olsa YouTube
Tanıdık varsa sigortacılık int üzerinden son zamanlarda düşük paketleri sanki ful paketmis gibi anlatıp dolandırma konusunda seviye atladılar sırf bu tür şeylerden babamın müşterileri ful paket parasına en alt paketi aldılar tabi sonuç ne babamdan başka yerde kestirmiyorlar ama ilk sigorta kestirenleri tokatlayabilirainiz ama önermem ytd

Sanal market insta üzerinden reklam yaparak ve trend ürünleri alıp ufak karlarla satabilirsin

Örn n11 3k ya 400tl kupon denk geldi 3k kim o ürün 50 TL olusn 60 adet aldın 52 adet parası ödedim şimdiden 8 adet kararda sin sonra bunları şu şekilde reklam yapabilirsin

Bir kahve fiyatına hayatınızı kolaylastiracak bir ürün diyip

Başta il 20 dilini 65 kalanı 75 TL'den sat

Hanaz

80+ Silver
ben cs haftalık droplarımı satıyorum 3 pre var şuan + roblox bpli hesap bakıyoruz ayda +25k alan arkadaşımı biliyorum roblox hesapları 4 5 k bandında
edit : cs den ayda 100-300 geliyor tabi hiçbirşey şuan ama oyun vs alıcak oldummu cebimden çıkarmıyorum

serdar45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mahmut Serdar Çeliktürk
ben cs haftalık droplarımı satıyorum 3 pre var şuan + roblox bpli hesap bakıyoruz ayda +25k alan arkadaşımı biliyorum roblox hesapları 4 5 k bandında
edit : cs den ayda 100-300 geliyor tabi hiçbirşey şuan ama oyun vs alıcak oldummu cebimden çıkarmıyorum
hocam az daha bilgi verir misiniz roblox nedir bp nedir

Hanaz

80+ Silver
hocam az daha bilgi verir misiniz roblox nedir bp nedir
konuya tam hakim değilim ama arkadaşım yapıyor pet sim x gibi bi oyun var orda gem pet falan satıyor başka oyunlardanda item falan satıyor tanesi 50-150tl arasında değişiyor bu bp li hesap olayınıda çok bilmiyorum ama battle passli hesaplarda afk kaldıkça extra item vs veriyor sanırım

UnFrGvnG

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Edit
İnsta
Zorda olsa YouTube
Tanıdık varsa sigortacılık int üzerinden son zamanlarda düşük paketleri sanki ful paketmis gibi anlatıp dolandırma konusunda seviye atladılar sırf bu tür şeylerden babamın müşterileri ful paket parasına en alt paketi aldılar tabi sonuç ne babamdan başka yerde kestirmiyorlar ama ilk sigorta kestirenleri tokatlayabilirainiz ama önermem ytd

Sanal market insta üzerinden reklam yaparak ve trend ürünleri alıp ufak karlarla satabilirsin

Örn n11 3k ya 400tl kupon denk geldi 3k kim o ürün 50 TL olusn 60 adet aldın 52 adet parası ödedim şimdiden 8 adet kararda sin sonra bunları şu şekilde reklam yapabilirsin

Bir kahve fiyatına hayatınızı kolaylastiracak bir ürün diyip

Başta il 20 dilini 65 kalanı 75 TL'den sat
Alım satım bana biraz daha cazip geldi.
Kampanya ayındayız hemde, ucuza çok şey bulurum gibime geliyor ama nerede satış yapabilirim ki?

Bura.K

80+ Silver
- Twitter'a giriyorsun.
- Saçma Sapan bir kadın hesabı açıyorsun.
- Her haberin altına saçma sapan şeyler yazıyorsun (genel olarak linç yiyeceğin şeyler veya alakasız yorumlar yap)
- Gerekirse takipçi satın alıyorsun.
- Yeterince görüntülenme aldığını düşünüyorsan hemen Mavi tik alıyorsun ve aylık 1000 TL'den fazla gelirin oluyor.

Bunların hepsini küçük bir yatırımla 1 aydan kısa sürede yaparsın.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Böyle kısaca yanıt vererek alacağın önerilerdeki işler harcadığın enerjiyi geri kazanmak için tüketeceğin yemekten daha az kazandırır sana. O yüzden git kendin araştır.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
uwu
Alım satım bana biraz daha cazip geldi.
Kampanya ayındayız hemde, ucuza çok şey bulurum gibime geliyor ama nerede satış yapabilirim ki?
Bnim yaş +18 olsa keşke

Dolap sahibinden bunlar başta Sonra kendine site tasarlarsin para kazandikca

Top Bottom