Neler Yeni

Yardım Evdekorplaza adlı siteden masa aldım, dolandırıcılarmış ne yapmalıyım

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Sorun başlıktatki gibi, e-ticarete kayıtlı olduklarından güvenilir olduğunu düşündüm ama ne numaraları var ne başka bir şey muhtemelen dolandırıcılar başka insanlarda aynı sorunu yaşıyor. Ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Yunus
Aga eğer ürünün gelmez ise polis şubesine gidip siber şubeye durumu izah etmen gerekiyor ve onlar seni yönlendirir zaten. Fakat alışveriş yapmadan önce şikayetvar a bir bak derim bir dahakine.

cagsro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Çağrı Sarıoğlu
Aynı siteyi yakın bi zamanda gördüm ve fiyatlarının aşşırı uygun olduğunu farkettim. Araştırdığımda site hakkında kayda değer hiçbir yorum, bilgi bulamadım. Bulduklarımın hepsi son 2-3 gün içinde açılmış sayfalardaki bilgilerdi. Kapıda ödeme sistemlerinin olmaması ve ürünlerin maliyetinin altında satılması nedeniyle güvenmeyip alışveriş yapmadım. İyi ki de yapmamışım. Geçmiş olsun. Verdiğin para haricinde kartının şifresini değiştirmeni, internet alışverişine filan kapatmanı tavsiye ederim. Ekstra tekrardan çekim yapamasınlar en azından.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tüketici hakem heyetine yaz madem kayıtları var nerden anladın dolandırıcı olduklarını
Şu anda baktığımda şikayet var'da 6-7 kişinin aynı sorunu yaşadığını görerek. Ve hiçbir numaraya ulaşamayarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga eğer ürünün gelmez ise polis şubesine gidip siber şubeye durumu izah etmen gerekiyor ve onlar seni yönlendirir zaten. Fakat alışveriş yapmadan önce şikayetvar a bir bak derim bir dahakine.
Baktım lakin aldığım günde şikayet yoktu. Şimdi ise fark ederseniz şikayetlerin hepsi 4-5 gün önce yani benim aldığımdan daha sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Yunus
Şu anda baktığımda şikayet var'da 6-7 kişinin aynı sorunu yaşadığını görerek. Ve hiçbir numaraya ulaşamayarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktım lakin aldığım günde şikayet yoktu. Şimdi ise fark ederseniz şikayetlerin hepsi 4-5 gün önce yani benim aldığımdan daha sonra
Geçmiş olsun sonucu burada da paylaşırsan sevinirim diğer herkese tecrübe olur.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Screenshot_158.png

Domain sonuçları bu şekilde

CptnAktaş

80+ Silver