Neler Yeni

İnceleme Everest SGM-X7 PRO Oyuncu Faresi İncelemesi!

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Herkese selam dostlar, bugün sizlerle birlikte yaklaşık 2 yıldır kullanmış olduğun Everest markasının SGM-X7 model oyuncu faresini inceleyeceğiz. Fareyi iki yıl önce Vatan'dan 90 TL'ye aldım fakat internet üzerinde 75 TL bandında bulunabiliyordu.

Kutu içeriği:
Kutunun içerisinden ürünün kendisi, kullanma kılavuzu, garanti belgesi ve hediye olarak bir adet MousePad geliyor.

Ürün Görselleri:
20210130_224710.jpg

20210130_224821.jpg

20210130_225037.jpg

Farenin özellikleri:
Faremiz 1.5 metre uzunluğunda kumaş sarım bir kabloya geliyor ki fiyatına göre güzel bir özellik. Ürünümüz 135 gram bir ağırlığa sahip. Ürünün bilgisayarınıza bağlantısını USB ile yapabiliyorsunuz Ürünümüzde Instant 804 model bir sensör bulunuyor, açıkçası sensörler hakkında bilgim yok bu yüzden sensörünü yorumlayamayacağım fakat anlayan arkadaşlar bu konuda aydınlatabilir. Üründe 1200/2400/3600/4800 olmak üzere 4 farklı DPI ayarı bulunuyor. Ürün dönüşümlü olarak 7 farklı renk arasında gidip geliyor fakat isterseniz bunu yazılım ile ayarlayabiliyorsunuz.

MousePad özellikleri:

Hediye gelen MousePad'i incelediğim zaman eşantiyon bir ürüne göre güzel olduğunu söyleyebilirim. Kalınlığı ve malzeme kalitesi iyi geldi bana. Fakat benim biraz hor kullanmam nedeniyle kenarlarında açılmalar meydana geldi.

Yazılımı:
Yazılım konusunda sadece "Tuş Atama" programını çalıştırabildim. "Ürünün Makro Programı"nda cihaz takılı olmasına rağmen cihazı takın gibi bir hata meydana geldiği için sizlere sadece "Tuş Atama" programını gösterebileceğim.
x7 pro tüş atama.JPG

Üründe Beğenmediğim Noktalar:
Ürün fiyatına göre güzel fakat elbette beğenmediğim noktalar var. Biraz da onlardan bahsedeyim. Öncelikle ürün sadece sağlak(sağ elini kullananlar) için tasarlanmış. İkinci olarak ise bahsettiğim durumdan dolayı yazılımını beğenmedim fakat "Tuş Atama"da sorun yaşamadığı tekrardan belirtiyorum. Son olarak da biraz ağır ve büyük bir yapıya sahip bu da eli küçük olan arkadaşlar için zorluk teşkil edeceğini düşünüyorum.

Ürünün sürücülerini indirmek için:

Ürünün linki:

Yararlandığım Kaynak:

İncelemem bu kadardı, umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi akşamlar dilerim...

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Adamım benimmmm :love:

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bunun tahtakale versiyonu İMICE X7 modelini kullanıyorum 1 yıldır. Kardeşimin birkaç kez yere düşürmesi sonucu farem tam olarak iyi çalışmıyor. DPI tuşu bozuldu. Arada hassasiyette sorunlar yaşıyorum. Yoksa benim gibi eli büyük olan arkadaşlar için güzel bir alternatif.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Düz X7'sini 4 sene kullandım babam farenin orta tuşunu kırdı orası hariç çalışıyor.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Lan 🅰️🅱️🅾️🅾️ yazılımı mı varmış, benim mousede sensörü sorunlu otomatik olarak sağa falan kayıyor. Onun dışında taş gibi be .
4 yıldır sgm x7 kullanıyorum 2 sene önce proya geçtim. Güzel mouse ya ele oturuyor.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri