Neler Yeni

evga gtx 1070 display port no signal hatası

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,741
İsim
emirhan
herkeze merhabalar arkadaşlar Şöyleki driver vs sorunsuz yükleniyor. Ekran açılıyor. Gayet güzel dolaşılıyor. Ancak oyuna girince display port no signal hatası veriyor. Ne yapsam düzelmedi.macunlar falan işlemedi. Fanları falan herşeyi çalışıyor ve görüntü veriyor. Oyunlarda bu sorun. Çok arada masaüstünde de oluyor. tüm monitörlerde denedik olmadı monitörüm 1920 1080p 144hz nasıl yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirimelim havya lehim tutar yapabilirim bir şey söyleyin :D

saerqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Yavuz Uzunöz
herkeze merhabalar arkadaşlar Şöyleki driver vs sorunsuz yükleniyor. Ekran açılıyor. Gayet güzel dolaşılıyor. Ancak oyuna girince display port no signal hatası veriyor. Ne yapsam düzelmedi.macunlar falan işlemedi. Fanları falan herşeyi çalışıyor ve görüntü veriyor. Oyunlarda bu sorun. Çok arada masaüstünde de oluyor. tüm monitörlerde denedik olmadı monitörüm 1920 1080p 144hz nasıl yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirimelim havya lehim tutar yapabilirim bir şey söyleyin :D
Farklı monitörlerdede denediğine göre ekran kartında sıkıntı olabilir çok bilmiyorum

Phenoma

80+ Silver
Ekran kartın yanmış olmalı. Garantiye ver. Benim yanmıştı ve aynı belirtileri gösterdi.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,741
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartın yanmış olmalı. Garantiye ver. Benim yanmıştı ve aynı belirtileri gösterdi.
yok ya
Arada görüntü gidiyor geliyordu. Sonra görüntü gidip gelmemeye başladı. Reset ile düzeliyordu.
Sonra sık gitmeye başladı bende bir tanıdığa tamire yolladım. Orda sanırım bazı işlemler yapıldı. Düzelmiş hatta 6-7 saat oyun oynamışlar. Sonra bana geldi ilk başta düzgündü.
Sonra yine aynı sorun nasıl yapabilirim ya yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Phenoma

80+ Silver
yok ya
Arada görüntü gidiyor geliyordu. Sonra görüntü gidip gelmemeye başladı. Reset ile düzeliyordu.
Sonra sık gitmeye başladı bende bir tanıdığa tamire yolladım. Orda sanırım bazı işlemler yapıldı. Düzelmiş hatta 6-7 saat oyun oynamışlar. Sonra bana geldi ilk başta düzgündü.
Sonra yine aynı sorun nasıl yapabilirim ya yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
GPU Power kabloları skııntılı olabilir.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,741
İsim
emirhan

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,741
İsim
emirhan
Ürün 2.el felan değil dimi yıllardır kullandığınız sıfır aldığınız 1070

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,741
İsim
emirhan
Ben yanmış olduğunu düşünmüyorum açıkcası çok saçma olur yansa hiç çalışmaz
Büyük ihtimalle temassızlık vardır lehimlerle alakalı olabilir
Birde hep aynı kabloyu mu kullandınız kablo değişseydiniz

Top Bottom