Neler Yeni

evimin arka odasında internet çekmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Yusuf Vergili
evimin arka odalarında internet çekmiyor ve arka odalarda online oyunları pingsiz oynamak istiyorum. router bağlamak istemiyorum evin içinde kabolar dolaşmasın diye. özellikle söylüyorum ping siz oyun oynamak istiyorum yani ping yaratacak sistemleri önermeseniz iyi olur. ben biraz araştırdım "powerline" ler bu konuda iyiymiş ve mesh sistemi iyiymiş acaba ne alsam hem pratik hem kaliteli ve güzel olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
evimin arka odalarında internet çekmiyor ve arka odalarda online oyunları pingsiz oynamak istiyorum. router bağlamak istemiyorum evin içinde kabolar dolaşmasın diye. özellikle söylüyorum ping siz oyun oynamak istiyorum yani ping yaratacak sistemleri önermeseniz iyi olur. ben biraz araştırdım "powerline" ler bu konuda iyiymiş ve mesh sistemi iyiymiş acaba ne alsam hem pratik hem kaliteli ve güzel olur?
bence bi ethernet girişi çektir priz şeklinde olanlardan efso

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Yusuf Vergili
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
At
bunda ping vb. şeyler oluyor diyorlar sanki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ethernet girişi çekmesi kolaymı?
maliyeti çok olurmu?
ve bununla ilgili bi video vesire varmı bi izlesem daha iyi anlarım varsa bana atabilirmisin acaba?
F/P da en iyisi bu hocam bende kullanmıştım bir sorun yaşamadım belki sinyallerle alakalı bir durumdur fakat bu fiyata alın yine faydası olacaksa hiçbir şey 300 lira

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
Emre
Discord
necromancerr

maliyeti çok olurmu?
ve bununla ilgili bi video vesire varmı bi izlesem daha iyi anlarım varsa bana atabilirmisin acaba?
Ethernet çekmenin maliyeti bir kablo olur benim mesela pc ve modem arasında bir koca hol var kendim duvardan geçirdim kabloyuda kroşe ile sabitledim bir sıkıntı yok kroşe dediğim şeyinde maliyeti max 20 TL dir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Yusuf Vergili
Ethernet çekmenin maliyeti bir kablo olur benim mesela pc ve modem arasında bir koca hol var kendim duvardan geçirdim kabloyuda kroşe ile sabitledim bir sıkıntı yok kroşe dediğim şeyinde maliyeti max 20 TL dir
ethernet çek derken modemden sarı kablo ile evin içindemi dolaştırıyoruz yani duvarda delik felan mı açıyoruz yoksa duvardaki dsl kablo girişi gibi bişeymi oluyor bu dediğiniz şey?
Ayrıca şöyle söyliyim ben kablosuz bağlanarak pingsiz bir şekilde oynamak istiyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ethernet çek derken modemden sarı kablo ile evin içindemi dolaştırıyoruz yani duvarda delik felan mı açıyoruz yoksa duvardaki dsl kablo girişi gibi bişeymi oluyor bu dediğiniz şey?
Ayrıca şöyle söyliyim ben kablosuz bağlanarak pingsiz bir şekilde oynamak istiyorum.
kablosuz bağlanarak ethernete kıyasla gene pinginiz olucak atıyorum ethernetle 5 pinginiz olucak wifiyle 8-10 öyle düşünün sarı yerden evet kablo çekebilirsiniz mesela bir odada kapı eşiğinden geçirirken benim kullandığım yerde duvardaki açık olan deliği kullandım kapı eşiğinde açıklık yok çünkü

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Yusuf Vergili
kablosuz bağlanarak ethernete kıyasla gene pinginiz olucak atıyorum ethernetle 5 pinginiz olucak wifiyle 8-10 öyle düşünün sarı yerden evet kablo çekebilirsiniz mesela bir odada kapı eşiğinden geçirirken benim kullandığım yerde duvardaki açık olan deliği kullandım kapı eşiğinde açıklık yok çünkü
siz router den mi bahsediyosunuz?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
Emre
Discord
necromancerr
siz router den mi bahsediyosunuz?
ethernet kablosundan bahsediyorum modemden direk bilgisayara kablo mobilde oyun oynayacaksanız eğer menzil genişletici yada router almak zorundasınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Yusuf Vergili
ethernet kablosundan bahsediyorum modemden direk bilgisayara kablo mobilde oyun oynayacaksanız eğer menzil genişletici yada router almak zorundasınız
reis ben sorumda router olmaz dedim çünkü evde ayak altında felan kablo gezdirmek istemiyorum o yüzden powerline ve mesh sistemlerinide yazdım bunlar fazla kablo gerektirmiyor galiba tabi bildiğiniz başka sistemler varsa daha iyi onlarda olur ama router evde kablo gezdiği için yapmıyorum , menzil genişleticilerde oyunlarda sıkıntı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu

maliyeti çok olurmu?
zor duvarın içinden geçicek borunun içinden usta lazım ama çok rahat olursun yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Yusuf Vergili
zor duvarın içinden geçicek borunun içinden usta lazım ama çok rahat olursun yani
Ya aslında bu porwerline bahsedildiği gibi ise çok kullanışlı ve en rahatı ama hiç kullanana rastlamadım o yüzden buraya yazdım.
Router kablolu olduğu için yapmıyorum powerline kablosuz oluyormuş ve evin duvarın içindeki elektrik kablolarıyla iletiyormuş öbür tarafa taktığın diğer powerline cihazına o yüzden çok iyi gibi ama hiç kullananı görmedim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,283
Üyeler
144,409
Son üye
Emirtrnn
Top Bottom