Neler Yeni

Evrim Ağacı güvenilir mi?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Diyorsunki: senin deden maymunmuş, baban maymunla insan arası bir yaratıkmış, sende insana evrillmişsin. Dediğine inanıyorum saygıda duyuyorum. Çünkü senin evrimleşerek maymundan geldiğine inanmazsam mazallah "Dünyanın düz olduğuna, öküzün boynuzunda olduğuna" inanmış olacakmışım. :) :) :)

Ama canım biz evrim yalanınada inanmayız, maymundan geldiğimizede. Normal olarak sizin gibi maymun kavimleriylede aynı değiliz :)

Yani diyorsun ki, kutsal kitaplardan tamamen uzak katı bir Tanrı imajı yerine, deizmin Tanrısını alıp kendimize göre bir konsepte sokarak özellikle bu inancın içinde gelmiş kişilere sokak ağzıyla cevap verdiğimizi zannedelim?

Kendi çapında eğlenmene bir şey diyemem. He benim hayat görüşümü mucize yalanları oluşturmuyor.

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Arkadaşlar bu arada cahillere hiddetlenmenin lüzumu yok. Toplumun %90 ı genelde cahillerden ve botlardan oluşur. Onlar kapitalizmin zeminini oluşturup azla şükretmeyi öğrenir, aklını kullanıp gerçekten bir şeyler katan insanlar ise üstlerde bunun kaymağını yer.

Onlara da ihtiyaç var.
izle bu video yu sonra konuş bak kaynak bile vermiş bende araştırdım ben evrime karşi değilim maymundan geldik diyorlar madem maymunuz neden günümüzdeki maymunların kuyruğu yok yok efendim kuyruksuz maymunuz biz

İceWolf

80+ Silver
Yani diyorsun ki, kutsal kitaplardan tamamen uzak katı bir Tanrı imajı yerine, deizmin Tanrısını alıp kendimize göre bir konsepte sokarak özellikle bu inancın içinde gelmiş kişilere sokak ağzıyla cevap verdiğimizi zannedelim?

Kendi çapında eğlenmene bir şey diyemem. He benim hayat görüşümü mucize yalanları oluşturmuyor.
Ne diyon hacıııı. Maymunmusun değilmisin onu de yeter. :) :)

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra
izle bu video yu sonra konuş bak kaynak bile vermiş bende araştırdım ben evrime karşi değilim maymundan geldik diyorlar madem maymunuz neden günümüzdeki maymunların kuyruğu yok yok efendim kuyruksuz maymunuz biz
kardeş sen hangi balık türünden geliyon ben soyoneyika boronattikko monokkia soyundanım

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,288
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Tabi ki,

nuh tek başına 5 milyar metreküp gemi inşa etmiştir. ve tahtalar o kadar özel ki tüm bu strese ve yüke dayanmıştır.

İceWolf

80+ Silver
Üç maymunu oynayarak soytarılık yapan bir şey ile evrim teorisinin tartışılmayacağını belirttim diye hatırlıyorum.
Tamam senin Sülalen MAYMUN dan geldiğine inanmış gibi yapıyımda ağlama, agresifleşme :)

Yeminle forum komediye döndü. Birileri Maymun olduklarına yemin ediyorlar, Birileri abidik gubidik entellektüellik peşinden Maymun olduklarına inanmamızı istiyor. Memleket kafayı yedi. :) :) :)

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeminle forum komediye döndü. Birileri Maymun olduklarına yemin ediyorlar, Birileri abidik gubidik entellektüellik peşinden Maymun olduklarına inanmamızı istiyor. Memleket kafayı yedi. :) :) :)

Tamam laaa senin Sülalen MAYMUN dan geldi diyelimde ağlama, agresifleşme :)
En büyük komedi, kurtulduğum bataklık hakkında bana ahkam kesmeye çalışan bir meczup.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yil olmus 2023 hala evrim tartisiyoruz. Evrim ve evrim teorisi farkli şeyler arkadaslar. Ayrica hayvanlar icin evrimi kabullendiyseniz teknik olarak insanlar içinde evrimi kabul etmissinizdir keza insanlarda kumenin en basinda hayvandir :D
Günümüzde bilime politika karışmıştır. Bilim kolay bir şekilde yönlendirilebilir.

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Tabi ki,

nuh tek başına 5 milyar metreküp gemi inşa etmiştir. ve tahtalar o kadar özel ki tüm bu strese ve yüke dayanmıştır.
kısa özet geçermisin ne diyor videoda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,024
Üyeler
156,711
Son üye
carter
Top Bottom