Neler Yeni

eyooso z11 bu fiyata iyi mi

Alperen06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
1100tl ye alınır mı huano red ve hotswap oldugu ıcın mantıklı geldi?

Armi3067

80+ Bronze
Hocam 2 Haftadır neredesiniz bunun yarısından daha ucuz fiyatlara aldık biz veya hala duruyorsa Aliexpress'te yeni hesap ve ilk siparişe özel indirim var yani hesaba giriş yapmadan bu klavyeyi aratın o şekilde bakın giriş yapmadan size indirimli halini gösterecektir fakat kullanılmış hesapla bakarsanız gözüken ücret yüksek olacaktır.

Alperen06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 2 Haftadır neredesiniz bunun yarısından daha ucuz fiyatlara aldık biz veya hala duruyorsa Aliexpress'te yeni hesap ve ilk siparişe özel indirim var yani hesaba giriş yapmadan bu klavyeyi aratın o şekilde bakın giriş yapmadan size indirimli halini gösterecektir fakat kullanılmış hesapla bakarsanız gözüken ücret yüksek olacaktır.
yurt dısından almak istemiyorum tr fiyatı dediğim

Armi3067

80+ Bronze
Anladım hocam size kalmış ama biz ucuza alanlar olarak o klavyeye o ücret verilmez gibi me geliyor fakat rakibi var mıdır o fiyata o özelliklere sahip olan araştırmak lazım yanlış bir şey söylemek istemiyorum.

Alperen06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hocam size kalmış ama biz ucuza alanlar olarak o klavyeye o ücret verilmez gibi me geliyor fakat rakibi var mıdır o fiyata o özelliklere sahip olan araştırmak lazım yanlış bir şey söylemek istemiyorum.
tr de satılan butun klavyeler outemu bu paraya redragonun klavyeleri var göze çarpan onlarda outemu o yüzden bu mantıklı gelmişti

Armi3067

80+ Bronze
tr de satılan butun klavyeler outemu bu paraya redragonun klavyeleri var göze çarpan onlarda outemu o yüzden bu mantıklı gelmişti
E-Yooso zaten reddragon markası hocam yanlış bilmiyorsam ve dediğim gibi özellikler olarak bu fiyata dolu hotswap olsun vs. alınmaz diyemiyeceğim.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ömer Murat KARACA
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
muhammet
Sahibindende alanlar satmaya başlamışlar. İstersen 700-800 liraya bu işi kapatabiliyorsun. Geçen sene 800 liraya falan da öneriyorduk, bu bütçede bile gideri var.

Top Bottom