Neler Yeni

E Yosoo z11 mekanik klavye değerlendirmesi

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Yağız Berk Özel
Vallahi ona bakarsak mucai 61 de aldık 210tl ye geldi o zirveyi taşıyor fp olarak. Switch gateron diyordu bakalım şansımıza
İnternetten araştırdığıma göre Gateron switch değil ve klavyeyi satın alan kişilerin bazılarında klavye geldi ama hiçbir şekilde çalışmıyor gibi yorumlar gördüm. Mucai markası Redragon klavyelerin çakması demek yanlış olmaz.

rdk.samet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet
fazladan klavye alan bir arkadaş var mı satabilecek?

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Vallahi ona bakarsak mucai 61 de aldık 210tl ye geldi o zirveyi taşıyor fp olarak. Switch gateron diyordu bakalım şansımıza
Mucai 61 teknik yapı olarak daha fp olabilir ama tasarım olarak çok basit bence. Z11 daha oturaklı ve ağır duruyor. Mucai 61 biraz faha belli ediyor ucuz olduğunu tasarım itibariyle.

federalper

80+ Silver
z686 klavye alıpta satmak isteyen var mı?
a686 var istersen sıfır low profile hali full beyaz rgb
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam switchin markası önemsiz ki senin switchlerin bozulduğunda istiyosan git redragon al yeter ki pin sayısı uysun problem olmaz yani
pinlerin de çok önemi yok 5 pin alırsan klavyen 3 pinse o switchteki 2 pin plastik oluyor pense ile o 2 pini alıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

fazladan klavye alan bir arkadaş var mı satabilecek?
özelden yaz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,023
İsim
Kerem Çavuş
His ve ses olarak çok iyi diyemem , buna benzer ucuz klavyelerde ziyoulang k68 in switchi bu kadar kaliteli olmasa da sesi custom gibiydi ama genel olarak klavye 800tl rahat eder

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Talat
beyler çok küçük avantajı bu ama ben yınede kutusu kadar buyuk olsun ısterdım sesi felan kafa ağrıtmaz tatlı bir sesi var beyaz olanını aldım sadece sarı renk aydınlatma var ben genelde pvp mmr oyunları oynadıgım için benim işimi pek gormedi fps oyunları ıcın ıdeal tavsiye ederim..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,655
Üyeler
149,065
Son üye
Sewo
Top Bottom