Neler Yeni

f/p akvaryum kasa önerir misiniz

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
lappelduvide
arkadaşlar akvaryum kasa almak istiyorum f/p öneriniz var mıdır fiyat çok fazla uçuk olmayacak şekilde

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Bayram
arkadaşlar akvaryum kasa almak istiyorum f/p öneriniz var mıdır fiyat çok fazla uçuk olmayacak şekilde
Hocam inan bi hevesle alınıyor sonra pişman olunuyor tavsiye etmem çok ısınıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlla almak istiyorsan ZOKO KİNG

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Rogue Agent
Hocam inan bi hevesle alınıyor sonra pişman olunuyor tavsiye etmem çok ısınıyor

İlla almak istiyorsan ZOKO KİNG
Kalitesiz çakma fan ve kasalar ısınıyor. Lian Li yada Nzxt gibi düzgün ama biraz daha tuzlu kasalarda herhangi bir ısınma problemi yok.

Bütçeyi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Bence Nzxt H6 Flow şuan performans ve fiyat olarak en uygun kasa. Uygun fiyatlı olan ve fanlarla gelen kasaların ucuz olmasının bir sebebi var. Bütçen az ise bence akvaryum kasa işine bulaşmamanı tavsiye ederim.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Bayram
Kalitesiz çakma fan ve kasalar ısınıyor. Lian Li yada Nzxt gibi düzgün ama biraz daha tuzlu kasalarda herhangi bir ısınma problemi yok.
Fazla uçuk istemiyor ayrıca şuan Zokonun fanlarını mesh kasa da kullanıyorum gayet iyi ister istemez ısınma oluyor akvaryum da

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Rogue Agent
Fazla uçuk istemiyor ayrıca şuan Zokonun fanlarını mesh kasa da kullanıyorum gayet iyi ister istemez ısınma oluyor akvaryum da
Ben Lian Li O11D Evo kullanıyorum ve normal kasada olan ısınmadan daha fazlası olmuyor. Tamamen aldığın kasa, fan ve donanımların kalitesiyle alakalı.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Bayram
Ben Lian Li O11D Evo kullanıyorum ve normal kasada olan ısınmadan daha fazlası olmuyor. Tamamen aldığın kasa, fan ve donanımların kalitesiyle alakalı.
Hocam bi fana 2-3 bin veriyorsun akıl işi değil bırakta performansı yüksek olsun senin 2 fana verdiğin paraya adam kasa alır

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Rogue Agent
Hocam bi fana 2-3 bin veriyorsun akıl işi değil bırakta performansı yüksek olsun senin 2 fana verdiğin paraya adam kasa alır
Bende yukarıdaki mesajımda yazdım zaten bütçe düşükse hiç bulaşmamak lazım. Beni maddi açıdan yormadığı için keyfime göre aldım ama herkes için aynısı olacak diye bir şey yok. O yüzden akvaryum kasalar ısınıyor demek yanlış bir söylem. Tamamen ne kadar para yatırdığınla alakalı.

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Mert Camran
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Kemal Yerebakan