Neler Yeni

F/P işlemci soğutucu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Zor
Öncelikle selamlar. Ben 1 hafta önce Ryzen 5 5600 işlemci aldım. ekran kartım Rx 6600. Ama bazı oyunlarda işlemci çok fazla ısınıyor. 80 85 dereceleri gördüğü oldu.(Kasanın kapağı açık halde) https://www.trendyol.com/cooler-mas...un-p-32287134?boutiqueId=61&merchantId=468908 kullandığım termal macun bu. Kullandığım soğutucu Amd stok soğutucusu. İnternette baktığımda aslında Ryzen 5 5600'e stok soğutucu yetiyor diyorlar ama bende böyle bir sorun söz konusu. Eğer ki sorunu çözemezsem yeni bir soğutucu almayı düşünüyorum. https://www.gelbura.com/urun/id-coo...0mm-islemci-sogutucu-random-spectrum-lighting bazı forumlarda birkaç kişinin bu soğutucuyu önerdiğini gördüm. bu fiyat aralığında daha iyi bir soğutucu öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
hocam ben de aynı işlemci için soğutucu aradığımda id-ccoling 224 xt modeline bakmıştım. forumdan arkadaşlar perfan-120-h önerdiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Zor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben de aynı işlemci için soğutucu aradığımda id-ccoling 224 xt modeline bakmıştım. forumdan arkadaşlar perfan-120-h önerdiler.
evet hocam o soğutucuyu ben de gördüm ama bütçemi biraz aşıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Zor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pardon perfan-120-h modeline şimdi baktım da işlemci soğutucuları hakkında pek bir bilgim yok. acaba hangisi daha iyi olur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de r5 5600 var perfan 120 h aldım arkadaşların tavsiyesi üzerine aşırı iyi. Tavsiye ederim tam fp.
önerin için teşekkür ederim ya perfan120h ya da id cooling se2-14xt alacağım gibi duruyor şimdilik.

Bende de r5 5600 var perfan 120 h aldım arkadaşların tavsiyesi üzerine aşırı iyi. Tavsiye ederim tam fp.
hocam bir de 120h soğutucu ile işlemcin oyunlarda ort kaç dereceyi görüyor acaba?

darkweel99

80+ Bronze
pardon perfan-120-h modeline şimdi baktım da işlemci soğutucuları hakkında pek bir bilgim yok. acaba hangisi daha iyi olur?

önerin için teşekkür ederim ya perfan120h ya da id cooling se2-14xt alacağım gibi duruyor şimdilik.

hocam bir de 120h soğutucu ile işlemcin oyunlarda ort kaç dereceyi görüyor acaba?
Kardeşim stress testine soktum 1920 de 51 dereceyi geçmiyor oyunda denemedim ayrıca perfan ile id cooling aynı diye söylediler fiyat olarak perfan daha uygun

Top Bottom