Neler Yeni

F/P Kulaklık Tavsiyeleriniz

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Güzelmiş aslında ama hiç önerildiğini ya da kullanan görmedim burada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam mikrofon almaktan aslında vazgeçtim çünkü şuan kullandığım kulaklığı sürekli tak çıkar yapıyorum. PC ye geçerken takıyorum dışarıya çıkacağım zaman çıkarıp yanıma alıyorum falan zor oluyor o yüzden direk kulaklık almaya karar verdim.
Usb olan 1k karşılaştırma bile yapmasam iyi olur
1 gündür kullanıyorum kulaklık gayet rahat kulak ağrıtmıyor ve hafif olduğundan boynumu da ağrıtmıyor tasarımı da hoş.
Mikrofonu gayet temiz ve güzel iletiyor.
Ses olarak sesleri güzel iletiyor oyunda ses kasma konusunda rahat.
Kablosu baya uzun ve malzemesi kaliteli.
Başka ne anlatabilirim özel olarak sorarsan cevaplarım
Aralarında neden o kadar fark var onu anlamadım da ondan sordum. Yani kalitesinde bir fark mı var ya da özellik olarak?

• Beğen
Reaksiyonlar: Arax

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Güzelmiş aslında ama hiç önerildiğini ya da kullanan görmedim burada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam mikrofon almaktan aslında vazgeçtim çünkü şuan kullandığım kulaklığı sürekli tak çıkar yapıyorum. PC ye geçerken takıyorum dışarıya çıkacağım zaman çıkarıp yanıma alıyorum falan zor oluyor o yüzden direk kulaklık almaya karar verdim.

Aralarında neden o kadar fark var onu anlamadım da ondan sordum. Yani kalitesinde bir fark mı var ya da özellik olarak?
Tam olarak bilemesemde kabloları daha kaliteli, ses kalitesi daha kaliteli, USB ile bağlanıyor, ses kartı var, mikrofonu çıkarılıyor, pedleri tamamen kumaş

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Tam olarak bilemesemde kabloları daha kaliteli, ses kalitesi daha kaliteli, USB ile bağlanıyor, ses kartı var, mikrofonu çıkarılıyor, pedleri tamamen kumaş
Kullanan vs varsa deneyimlerini yazsın da onu da alabilirim beğendim baya.

Melikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Melikhan Yürüker
ısrarla her f/p konusuna bunu yazıyorum yine yazıyorum ne alacaksan al rampage alma başka tavsiyem yok.
Hocam Rampage Drop plus kullanıyorum, ses kalitesi gerçekten çok iyi. Şuan tek sıkıntım USB kablosunun kulaklığa girişi temassızlık yapıyor, garantiye göndereceğim. Onun dışında hiçbir eksiği gözüme çarpmadı.

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Hocam Rampage Drop plus kullanıyorum, ses kalitesi gerçekten çok iyi. Şuan tek sıkıntım USB kablosunun kulaklığa girişi temassızlık yapıyor, garantiye göndereceğim. Onun dışında hiçbir eksiği gözüme çarpmadı.
İlk çıktığında alanlardam biriyim inan hiç beğenmemiştim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Abdulkadir Aydın
Başkan ben JBL Quantum One kullanıyorum. Evet biraz pahalı ancak kulaklığa resmen aşık oldum. Eğer bütçen biraz daha aşağıda ise quantum serisinin başka uygun modelleri de var.

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Başkan ben JBL Quantum One kullanıyorum. Evet biraz pahalı ancak kulaklığa resmen aşık oldum. Eğer bütçen biraz daha aşağıda ise quantum serisinin başka uygun modelleri de var.
Hocam pahalılık önemli değil benim için. Bende kaliteli şeylere para veririm ama şahsen bir kulaklığa 3-4k vermek bana saçma geliyor. Kullanım amacına göre tabii ki değişir fakat benim kullanacağım yer ve amaç belli olduğu için o kadar para vermek istemem açıkçası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Abdulkadir Aydın
EyvAllah. En azından aklınızda bir fikir oluşur diye deneyimimi paylaşmak istedim.

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız

it's me

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Mert
Kardeşlerim selam. Uzun zamandır piyasalardan uzağım son zamanlarda ne kulaklık çıkmış kaça çıkmış hiçbir şey bilmiyorum. Kısaca şöyle özetleyeyim. Fps oyunu ve lol oynuyorum. Bunun dışında müzik dinliyorum ve dizi izliyorum. Mikrofon kalitesi benim için çok önemli çünkü şuan discordda laptop microfonuyla konuşuyorum ve mic kameranın yanında olduğu için sesim az gidiyor. Şuan bilgisayarda Anker soundcore Life Q10 kullanıyorum. Şöyle bir durum var. Bu kulaklıktan memnunum. Ya bunun yanına normal bir mikrofon alacağım ya da düzgün bir oyuncu kulaklığı alacağım. Önerileriniz nedir normal mikrofon mu alayım yoksa kulaklık mı? Kulaklık almaktan biraz çekiniyorum açıkçası çünkü şuan kullandığım kulaklığın kalitesine ve bass gücüne çok alıştım. Bütçe olarak da 400 civarı diyeyim artılar eksiler değerlendirilir. Mikrofon ya da kulaklık önerirseniz sevinirim.
biraz üstüne çıkabilirsen btçenin asus tuf h3 güzel

• Beğen
Top Bottom