Neler Yeni

F/P Kulaklık Tavsiyeleriniz

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Bass ve netlik konusunda harika kulaklık
Valla görüntüsü de hoşuma gitti güzel duruyor başka bir fikir çıkmazsa eğer alabilirim bunu.
Drop Plus ve R6 benim için gözde ürünlerdi. Diğerleri dediğiniz gibi.
Valla Drop Plus modelini ilk çıktığı zaman burdaki arkadaşlar önerdiğinde almıştım 390 TL'ye. Gerçekten çok kötüydü. Yani cidden o kadar para verdiğime üzülmüştüm direk iade ettim. Belki bendeki üründe problem vardı bilmiyorum ama cidden kötü bir deneyimdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada Gamepower Kizaru nasıldır? Ranger ile aralarında 25 TL fark var.

Son düzenleme:
Valla görüntüsü de hoşuma gitti güzel duruyor başka bir fikir çıkmazsa eğer alabilirim bunu.

Valla Drop Plus modelini ilk çıktığı zaman burdaki arkadaşlar önerdiğinde almıştım 390 TL'ye. Gerçekten çok kötüydü. Yani cidden o kadar para verdiğime üzülmüştüm direk iade ettim. Belki bendeki üründe problem vardı bilmiyorum ama cidden kötü bir deneyimdi.

Bu arada Gamepower Kizaru nasıldır? Ranger ile aralarında 25 TL fark var.
Ranger daha iyi

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Utku
Kardeşlerim selam. Uzun zamandır piyasalardan uzağım son zamanlarda ne kulaklık çıkmış kaça çıkmış hiçbir şey bilmiyorum. Kısaca şöyle özetleyeyim. Fps oyunu ve lol oynuyorum. Bunun dışında müzik dinliyorum ve dizi izliyorum. Mikrofon kalitesi benim için çok önemli çünkü şuan discordda laptop microfonuyla konuşuyorum ve mic kameranın yanında olduğu için sesim az gidiyor. Şuan bilgisayarda Anker soundcore Life Q10 kullanıyorum. Şöyle bir durum var. Bu kulaklıktan memnunum. Ya bunun yanına normal bir mikrofon alacağım ya da düzgün bir oyuncu kulaklığı alacağım. Önerileriniz nedir normal mikrofon mu alayım yoksa kulaklık mı? Kulaklık almaktan biraz çekiniyorum açıkçası çünkü şuan kullandığım kulaklığın kalitesine ve bass gücüne çok alıştım. Bütçe olarak da 400 civarı diyeyim artılar eksiler değerlendirilir. Mikrofon ya da kulaklık önerirseniz sevinirim.
James Donkey 712 her ihtiyacını görecektir kullanıyorum öneririm

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
James Donkey 712 her ihtiyacını görecektir kullanıyorum öneririm
Buna da bakacağım teşekkürler. Hiç Mikrofon önerisi yapan olmadı. Aslında kulaklığım var sırf mikrofon için oyuncu kulaklığı bakıyorum normal düzgün bir mikrofon da değerlendirebilirdim.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Kardeşlerim selam. Uzun zamandır piyasalardan uzağım son zamanlarda ne kulaklık çıkmış kaça çıkmış hiçbir şey bilmiyorum. Kısaca şöyle özetleyeyim. Fps oyunu ve lol oynuyorum. Bunun dışında müzik dinliyorum ve dizi izliyorum. Mikrofon kalitesi benim için çok önemli çünkü şuan discordda laptop microfonuyla konuşuyorum ve mic kameranın yanında olduğu için sesim az gidiyor. Şuan bilgisayarda Anker soundcore Life Q10 kullanıyorum. Şöyle bir durum var. Bu kulaklıktan memnunum. Ya bunun yanına normal bir mikrofon alacağım ya da düzgün bir oyuncu kulaklığı alacağım. Önerileriniz nedir normal mikrofon mu alayım yoksa kulaklık mı? Kulaklık almaktan biraz çekiniyorum açıkçası çünkü şuan kullandığım kulaklığın kalitesine ve bass gücüne çok alıştım. Bütçe olarak da 400 civarı diyeyim artılar eksiler değerlendirilir. Mikrofon ya da kulaklık önerirseniz sevinirim.
Yalnızca mikrofon alırdım ben. Elinizdeki kulaklığı deneyimledim. Aşırı iyi. Ben şahsen attan inip eşeğe binmek istemem çünkü bu fiyatlardaki oyuncu kulaklıkları ZZZOOORRT :D Belki kulaklığınızı ikinci elden satıp onun parasını da eklerseniz kaliteli şeyler alabilirsiniz ama piyasa ve tahmini fiyat bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Taktığım en iyi kulaklık q10'dur kuşkusuz.

Q10'dan sonra JD 712 takarsanız bunu öneren adama küfredersiniz :D

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Yalnızca mikrofon alırdım ben. Elinizdeki kulaklığı deneyimledim. Aşırı iyi. Ben şahsen attan inip eşeğe binmek istemem çünkü bu fiyatlardaki oyuncu kulaklıkları ZZZOOORRT :D Belki kulaklığınızı ikinci elden satıp onun parasını da eklerseniz kaliteli şeyler alabilirsiniz ama piyasa ve tahmini fiyat bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Taktığım en iyi kulaklık q10'dur kuşkusuz.

Q10'dan sonra JD 712 takarsanız bunu öneren adama küfredersiniz :D
İşte sen şuan kullandığım kulaklığın kalitesini biliyorsun. Eğer düzgün bir mikrofon önerisi gelmezse mecburen kulaklık alacağım. Ama alacağım kulaklığın en az Q10 kadar kaliteli olmasını istiyorum normal olarak çünkü buna alıştım. Q10'u satmayı düşünmüyorum müzik dinlerken gayet iyi satsam bile bunun üst modelini alırım Q20 ya da Q30'u. Lakin dediğim gibi bilgisayarda mikrofon açısında sorun yaşıyorum.

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Voisxe
Bence bu alınabilir.

Ekler

• A37E2292-27CB-46EB-98A2-728372E0B869.jpeg
    A37E2292-27CB-46EB-98A2-728372E0B869.jpeg
    582.4 KB · Hit: 46
  • Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Bence bu alınabilir.
Hocam alınabilir eyvallah ona lafım yok da. İlk açıklamamda belirttiğim kulaklıkla eşdeğer kalitede bir ürün istiyorum buna istinaden öneride bulunursanız daha iyi olacaktır. O kalitede kulaklık yoksa eğer sadece mikrofon da alabilirim. Öneri için tekrar teşekkürler.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Hocam alınabilir eyvallah ona lafım yok da. İlk açıklamamda belirttiğim kulaklıkla eşdeğer kalitede bir ürün istiyorum buna istinaden öneride bulunursanız daha iyi olacaktır. O kalitede kulaklık yoksa eğer sadece mikrofon da alabilirim. Öneri için tekrar teşekkürler.
Bi ara bütün YouTuberlar BM800 kullanıyordu diye hatırlıyorum. Ona bi bakabilirsiniz. Q10'u değiştirmeyin bence. Oyuncu kulaklıklarından müzik zevki alacağınızı düşünmüyorum. Çok tryhard e-spor seviyesinde profesyonel gibi üst düzey falan oynuyor olsaydınız zaten q10'dan önce oyuncu kulaklığı tercih ederdiniz ki etmediğinize göre oyun tarafını aşırı önemsemiyorsunuz. Ses kasayım adam vurayım dan ziyade müzik zevkine daha çok önem veriyorsunuz anlaşılan. Q10 candır. BM800 mikrofona da bi bakabilirsiniz.

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Bi ara bütün YouTuberlar BM800 kullanıyordu diye hatırlıyorum. Ona bi bakabilirsiniz. Q10'u değiştirmeyin bence. Oyuncu kulaklıklarından müzik zevki alacağınızı düşünmüyorum. Çok tryhard e-spor seviyesinde profesyonel gibi üst düzey falan oynuyor olsaydınız zaten q10'dan önce oyuncu kulaklığı tercih ederdiniz ki etmediğinize göre oyun tarafını aşırı önemsemiyorsunuz. Ses kasayım adam vurayım dan ziyade müzik zevkine daha çok önem veriyorsunuz anlaşılan. Q10 candır. BM800 mikrofona da bi bakabilirsiniz.
tabii ki müzik daha çok ön planda benim için. FPS oyunlarında aslında Q10'la da ses kasabiliyorum benim için yeterli oluyor. Dediğiniz mikrofona bakacağım teşekkür ederim.

Farway

80+ Silver
Oyun kulaklıklarından müzikte bir Q10 performansı beklemek doğru olmaz ama kimi oyun kulaklıkları cidden müziktede çok iyi iş çıkarabiliyorlar. Aynı şekildede stereo konusunsa müzik kulaklıkları çok iyi olmayabiliyor ve oyun performansından eksik kalabiliyor. Ben olsam o paraya elimde hem yedek kulaklığım olsun hem de mikrofonu olsun diye https://www.cimri.com/oyuncu-kulakl...jSfqZS5PAu9QoPCb2JIM7VYhuk__VEYhoCv8YQAvD_BwE bu kulaklık benim 2. Sistemin kulaklığı ve mikrofonu sesi,ses kasması çok iyi fiyatında.
Diğer önereceğim model

• Beğen

NotGonna

80+ Bronze
Buna da bakacağım teşekkürler. Hiç Mikrofon önerisi yapan olmadı. Aslında kulaklığım var sırf mikrofon için oyuncu kulaklığı bakıyorum normal düzgün bir mikrofon da değerlendirebilirdim.
James Donkey 712 yerine medusa öneririm o fiyata medusa güzel

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,327
Üyeler
153,032
Son üye
Focusalpha41