Neler Yeni

F/P Protein Tozu Önerisi

Annem sonunda uzun uğraşlar sonucu Medicana Hastanesi sayesinde almama izin verdi. 450TL'ye yakın param var. Dandik olmayan fakat pahalı da olmayan bir protein tozuna ihtiyacım var, ailem tek seferlik almama izin verdi, bu yüzden büyük bir şey olmalı ki fikirleri değişene kadar zaman geçmeli. 450TL'nin hepsini de harcamak istemiyorum çünkü Creatin falan da alacağım, ayıptır söylemesi Amazon kampanyalarından da bir iki şey almak istiyorum. Yani 200-300TL bile olur fakat kilo aldırıcı protein olmamalı, Whey Protein uygundur bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu protein tozlarını buldum;

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu almayı düşünüyorum, sizce iyi mi?

EmreJAckb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
EmreTopal
İçlerinden en mantıklısı bu duruyor kreatin için ronic var trendyolda 400 falandı bütçe artarsa yardımcı olunur

İçlerinden en mantıklısı bu duruyor kreatin için ronic var trendyolda 400 falandı bütçe artarsa yardımcı olunur
Kreatini File Market'ten tek seferlik olanını 28TL'ye alabiliyorum, yani kilosu 280TL'ye geliyor. Fakat bütçem olunca kutu şeklinde almak istiyorum kreatin.

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Hakan AĞCA
Ne zamandır spor yapıyorsun? Yaş boy kilo sporunu yaparken ki amacın nedir? Eğer daha yeni spora başladıysan öyle hemen toz vs. bulaşma. En nihayetinde de 450₺ zor kardeşim. Ülkenin halı ortada... ,😭

Ne zamandır spor yapıyorsun? Yaş boy kilo sporunu yaparken ki amacın nedir? Eğer daha yeni spora başladıysan öyle hemen toz vs. bulaşma. En nihayetinde de 450₺ zor kardeşim. Ülkenin halı ortada... ,😭
Geçen kıştan beri amatör şekilde halter ile spor yapıyordum. Şimdi dandik bir salondayım ama buna da şükür. Spor yapma amacım kaslarımı şekillendirmek, kilo vermek ve kas büyütmek. Evde protein alabilecek durumum yok, bu yüzden toz alıyorum.

Top Bottom