Neler Yeni

F710 ne zaman indirime girer?

vettunivezzeytuni

80+ Bronze
Arkadaşlar 300 lira iken alamayan tayfadanım. Ne zaman girer şu kol indirime bir fikriniz var mı?

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Doların ateşi düşmeden girmez.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,853
İsim
bilo
Discord
b1l0
@Abdullah Hacıgül bi konuşurum demişti bekliyorum valla hala :D Ayrıca ayın ürününde minik de olsa bi gamepad umudum var

asd341

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Sarımehmetoğlu
2.haftanın 2. günündeyim bende 300tl olmasını bekliyorum

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Arkadaşlar 300 lira iken alamayan tayfadanım. Ne zaman girer şu kol indirime bir fikriniz var mı?
Daha önceden kullanmadıysan alma derim.Yıllardır kullanıyorum logitechin en berbat ürünlerinden.Kendi kendine hareket etme sorunu var(Belki yıllardır kullandığımdan dolayı oluyordur).Ve aşırı kaba elin büyük değilse elin ağrır.

asd341

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Sarımehmetoğlu
bende 8 yaşındaki kardeşime almayı planlnıyorum f710u

Caelius

80+ Silver
Daha önceden kullanmadıysan alma derim.Yıllardır kullanıyorum logitechin en berbat ürünlerinden.Kendi kendine hareket etme sorunu var(Belki yıllardır kullandığımdan dolayı oluyordur).Ve aşırı kaba elin büyük değilse elin ağrır.
Yillaridir kullaniyorum o fiyat bandindaki en iyi gamepad eliniz falan da agrimaz ve kendi kendine haraket etme sorunu da yok arkadasa sorunlu urun denk gelmis 4 5 sene rahat goturecek bir gamepad

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
O sizin kullanımınızdan kaynaklı bir sorundur büyük ihtimalle. Ben 1 yılı aşkındır kullanıyorum, gayet temiz ve dikkatli kullandım. Aşırı yüklenmedim ürüne. Ve hala sorunsuz çalışıyor.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Yillaridir kullaniyorum o fiyat bandindaki en iyi gamepad eliniz falan da agrimaz ve kendi kendine haraket etme sorunu da yok arkadasa sorunlu urun denk gelmis 4 5 sene rahat goturecek bir gamepad
Hocam hareket olayı benden dolayı kaynaklanıyorr sanırım ama sizde farketmişsinizdirki çok kaba bir gamepad.Ps4 kollarıyla kıyaslarsak çok büyük kalıyor.

Caelius

80+ Silver
Hocam hareket olayı benden dolayı kaynaklanıyorr sanırım ama sizde farketmişsinizdirki çok kaba bir gamepad.Ps4 kollarıyla kıyaslarsak çok büyük kalıyor.
Cok kaba bir gamepad oldugu kisiden kisiye gore degisir ben seviyorum bu tasarimi gamepad in performans tarafinda veya ele oturusunda bir sıkinti yok o fiyat bandina da alabilecegi daha iyi bir gamepad yok

vettunivezzeytuni

80+ Bronze
Soruma cevap alamadım hala arkadaslar yok mu fikir

krammer

80+ Bronze
Yakın zamanda indirimden Fifa 22 alanlardan biri olarak bende gamepad arayışına girdim. F310 mu F710 mu peki yorum yazanlar hep kullanıcılar o yüzden görüşlerinizi ekstra merak ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom