Neler Yeni

Fake Ekran Kartı Satıcısı Yine İş Başında!

Kralmelo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Melih
Lan hani ekonomi kötüydü mahallenin oyuncakçısı bile ekran kartı satıyor (!).

1656518014376.png
Popit satışından ekran kartına mahalle oyuncakçısı İsmail abinin hikayesi Show haber.

uydu3

80+ Silver

Silinsin

80+ Silver
Trendyoldan bişey alınmaz hepsiburada birtane pixel sprunlu monitör aldı arkadaşım trendyoldan satıcısı 9.0 puanlı geri almadılar bişey yok dendi döndü geri hepsi burada adamdır
Hepsiburada da almıyor iade olarak sattıkları monitörün garantisi yapmıştır doa raporunu arayıp teyit edebilirsiniz :D

Son düzenleme:

Can...

80+ Platinum
Geçen günlerdeki oyuncak gönderen satıcı konusunu hatırlayanlar vardır gene aynı satıcı bu sefer rx6600 satışı açmış dikkatli olun sakın almayın yani trendyolda şuna bi çözüm bulmadı mı ilkine hata deriz de bu nedir yani
Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım
Aga ben zaten bu satıcıdan almadım bişey de ben Trendyol dan son aldığım Corsair spec delta rgb den sonra hayatta başka Bir ürün almam elektronik outlet ürün gönderdiler yetmedi rgb fanlarında sorun vardı çözdüm onu çoklayıcı. Bozulmuş kabloyu az bastırınca çalışıyor ama adamlara yazdım Garanti için ilk bozulduğunda bize değil vektron elektronik e gidicek dendi aradım adamlar bana 3 yıl önce Corsair distribütörü olmayı bıraktık dediler bende araştırdım Penta bilişimde bakıyor bu sefer de penta bilgisayar kaşeli garanti belgesi istediler kutudan o da çıkmadı ztn Allah'tan psu falan arıza yapmadı bu şekilde mağdur oldum kimseye büyük meblağ da elektronik ürün almasını önermem Trendyol dan Hepsiburada dan veya itopya ince hesap gibi yerlerden alın 3 5 fazla verip kafanız rahat olur en azından
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trendyol bu sorumsuzluk ile giderse sonu Gittigidiyor gibi olur.
Çok sıkıntılı ben daha ürün almam corsair kasamdan mağdur oldum iyi ki çok büyük sorun değil. Yoksa parama yazık oluyordu

Nnorch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Efe Uçar

Kadir_1987

80+ Silver
Geçen günlerdeki oyuncak gönderen satıcı konusunu hatırlayanlar vardır gene aynı satıcı bu sefer rx6600 satışı açmış dikkatli olun sakın almayın yani trendyolda şuna bi çözüm bulmadı mı ilkine hata deriz de bu nedir yani
Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım
Bunu buraya açmadan önce ya da hemen şimdi trendyol müşteri hizmetlerini arayıp ilan link'ini vererek şikayette bulunsana.
Onlar da bu tarz şikayetler den uyarı alınca ya yapmayacaklar artık orada ya da farklı isim ile tekrar belirli bir süre sonra çıkacaklar piyasaya.
Ama en azından farkında olduğumuzu ve bu tarz çakallar için şikayette bulunabildiğimizi bilsinler en azından.
Ulan varya yemin ederim tespit edeceksin ve forumun orta yerinde yermisin yemez misin !!!

Coolpanda

80+ Silver
Ben Trendyol'u eledim. Satıcının birisi ürünü eksik gönderdi. İade etmek istedim satıcı reddetti. Trendyoldan yardım istedim, servise gönderin eksik olduğuna dair raporu alın diyor, yok deve. Daha alışveriş yapmam kolay kolay.

no-name

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
RTX 3060 da satmaya başlamış sanırsam
Sattığı ürünlerin arasında hopp nasıl da burdayım diye bakan masum bir rtx 3060...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rtx 3060: ben ne alaka

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,457
Üyeler
140,202
Son üye
Riax