Neler Yeni

FAKE PS5 Kolu (T28) PS4 VE PC için Gamepad

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Adamın kullandığı ürüne niye imitasyon kalitesiz diye kötüleyip adamın tecrübe ettiği şeyi yok kardeşim bu çakma imitasyon f710 kardeşim f710 mis diyip geçiyorsunuz anlamıyorum adam kullanmış beğenmiş araştırmış sunmaya çalışıyor beğenmediyseniz tamam kardeşim diyip geçin niye uzatıyorsunuz bu kadar

Jacket

80+ Silver
Adamın kullandığı ürüne niye imitasyon kalitesiz diye kötüleyip adamın tecrübe ettiği şeyi yok kardeşim bu çakma imitasyon f710 kardeşim f710 mis diyip geçiyorsunuz anlamıyorum adam kullanmış beğenmiş araştırmış sunmaya çalışıyor beğenmediyseniz tamam kardeşim diyip geçin niye uzatıyorsunuz bu kadar
Şu videoyu izleselerdi yine bu kadar uzamazdı ben zaten fiyatına ve bir fake kola oranla beklediğimden daha kaliteli çıkınca önerdim.

Son düzenleme:

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Oğuz Oğuz
Bu kolu almanızı şiddetle tavsiye ediyorum piyasadaki en iyi kol diyebilirim bu fiyata mükemmel bir kol orjinal PS5 kolu 10/10 ise bu kol 10/8.5 puan alır o derece de iyi PS4 için zaten en iyi kol demek yanlış olmaz orijinal kolundan daha iyi T28 kol USB TYP-C RGB ışığı mikrofonu bluetooth özeliği dokunmatik Touch Pad i titreşimi haptic feedback geri bildirimi tuşların basma hissi birebir PS5 kolu ile aynı hızlı sarj standı ile de sarjı destekliyor sarj edebilirsiniz fiyat performans ürünü kesinlikle kaçırmayın normalde 700 TL ye satılıyor en ucuz bu kol Trendyol da 516 TL şu anki fiyatı indirim kuponu ile falan daha ucuza alıyorsunuz kaçırmayın.
Alıntıyı görüntüle
Canlı görün diye fotoğrafını atıyorum fotoğraf bana ait değil kolu satın alan bir kullanıcıya ait çektiği fotoğraf çok kaliteli olduğu için bunu koymaya karar verdim daha iyi görmeniz açısından kolu.
ölü alanı çok mu?

Jacket

80+ Silver
ölü alanı çok mu?
1671967524324.png

Son düzenleme:

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Deniz
Bu gamepadlerin orijinal olup olmadığı nerden anlaşılıyor

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Ben bu videoyu zaten LB VE RB tuşlarının çok çabuk bozulduğunu kronik sorunu olduğunu söylediği için attım zaten ben size kötü bir şey yazmadım ama lütfen benim atığım kol ile de bunu kıyaslamayın arada çağ farkı var 10 yıllık kol hiç bir özelliği yok.
şu videoyu izleseniz bile ne demek istediğimi anlarsınız.
Model özelinde demiyor ki gamepadlerin çoğunun sorunu bu diyor ve kendince yer değiştirerek kullanım ömrünü uzattım diyor. Ve bir çok kullandım fiyat aralığınız burda ise bunu öneririm diyor zaten. Ki ben zaten senin tavsiye ettiğin kola laf atmadım. Garantili ve marka isteyene pc için şuan f710 indirimde dedim o kadar. Ama sen sanki gamepadi kendin satıyorcasına kontra yapıyorsun bence. Neyse herkes aldığı ürünün hayrını görsün kimse parayı sokakta bulmuyor.

Jacket

80+ Silver
Model özelinde demiyor ki gamepadlerin çoğunun sorunu bu diyor ve kendince yer değiştirerek kullanım ömrünü uzattım diyor. Ve bir çok kullandım fiyat aralığınız burda ise bunu öneririm diyor zaten. Ki ben zaten senin tavsiye ettiğin kola laf atmadım. Garantili ve marka isteyene pc için şuan f710 indirimde dedim o kadar. Ama sen sanki gamepadi kendin satıyorcasına kontra yapıyorsun bence. Neyse herkes aldığı ürünün hayrını görsün kimse parayı sokakta bulmuyor.
TM da zaten ben de size bir şey demedim 10 yıllık kol ile bu kol karşılaştırılır mı dedim ne alaka kolun savunuculuğuyla bir daha yazıyorum Sony DualSense kolum var yedek aldım kol beklentimden iyi olunca fiyatı da uygun herkesin faydalanmasını istedim 40 dolara satılıyor yurt dışında kol Türkiye'de ucuz herkes alsın dememden mi ne tecrübe yaşadıysam onu aktardım bunda ne kötü art niyet olabilir ki anlamıyorum.

Son düzenleme:

Lonvardw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kingosman
Xbox a olur mu hocam
Bu kolu almanızı şiddetle tavsiye ediyorum piyasadaki en iyi kol diyebilirim bu fiyata mükemmel bir kol orjinal PS5 kolu 10/10 ise bu kol 10/8.5 puan alır o derece de iyi PS4 için zaten en iyi kol demek yanlış olmaz orijinal kolundan daha iyi T28 kol USB TYP-C RGB ışığı mikrofonu bluetooth özeliği dokunmatik Touch Pad i titreşimi haptic feedback geri bildirimi tuşların basma hissi birebir PS5 kolu ile aynı hızlı sarj standı ile de sarjı destekliyor sarj edebilirsiniz fiyat performans ürünü kesinlikle kaçırmayın normalde 700 TL ye satılıyor en ucuz bu kol Trendyol da 516 TL şu anki fiyatı indirim kuponu ile falan daha ucuza alıyorsunuz kaçırmayın.
Alıntıyı görüntüle
Canlı görün diye fotoğrafını atıyorum fotoğraf bana ait değil kolu satın alan bir kullanıcıya ait çektiği fotoğraf çok kaliteli olduğu için bunu koymaya karar verdim daha iyi görmeniz açısından kolu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox a olur mu hocam
Alıntıyı görüntüle

Jacket

80+ Silver
Son düzenleme:
Top Bottom