Neler Yeni

FAKE PS5 Kolu (T28) PS4 VE PC için Gamepad

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,110
İsim
Berk
Ben anlamadım herkes neden bir taraf bence gayet şık duruyor. Herkes neden birbirine bok atma çabasında yok o pilli yok bu 8.nesil abi sakin :D Ben Logitech F710 kullanıyorum sanırım 6.senem olucak çok memnunum. Şayet bugün kullandığım kol bozulsa evet fiyat yüksek belki ama attığın ürünü bir düşünürdüm. (PS5 kolu çakması, evet. evet. evet.) Paylaşım için teşekkürler çok şık duruyor. Tabi ne kadar dayanıklı olur bilinmez, kullanıcı yorumlarına bakmak lazım

Jacket

80+ Silver
sadece siteye girip bırakmışsınız, analogları çevirirseniz hata oranları gözüküyor onları görmek için istemiştim.
Keşke onu da yapabilsem ama onun için video alıp YouTube ye atmam lazım ama güvenebilirsin yazdıklarıma kol fiyatına oranla gayet iyi.

Bu videoyu da tamamen izleyin zaten adam kolu detaylı bir şekilde incelemiş.

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
video almanıza gerek yok, değerler sabit kalıyor ss alabilirsiniz.
Çekince geri eski haline dönüyor 4 kollu falan olamam lazım onu yapmak için denedim zaten olmadı analogları bırakınca eski haline dönüyor ama siz yine de attığım videoyu tam izleyin belki istediğiniz cevap o videoda dır.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Bu gamepadlerin orijinal olup olmadığı nerden anlaşılıyor
Orjinal ürün kullanılacağı platformda 2. veya 3. part uygulamasız direk bağlanır. Pc içinse tak çalıştır Ps içinse yine aynı. Ayrıca en belirgin özelliği de orjinal (daha doğru tabir aslında akreditasyon ürün de diyebilir.) mesela Rampage de Ps oyun kolu var. Ama ürün orjinal değildir, akreditasyon edilmiş üründür. Ama üstüne Sony Dualsense veya Sony DulaShock yazarak satarsa emitasyon-replika-çakma oluyor. PS da orjinal kol sadece Sony Dualsense veya Sony DualShocktur kendi koludur. Yani PS de kendi markası ile satanlar Bu Rampage msı frisby philips... hangi marka olursa olsun orjinal PlayStation kolu değildir. akredite edilmiş ve Sony izinli ürünlerdir.
Orjinal
1669296686874.png

Akreditasyonlu (orjinal onaylıda diyebiliriz.)
1669296895589.png

Çakma
1669297735242.png

Hasan344

80+ Gold

Jacket

80+ Silver
Ben anlamadım herkes neden bir taraf bence gayet şık duruyor. Herkes neden birbirine bok atma çabasında yok o pilli yok bu 8.nesil abi sakin :D Ben Logitech F710 kullanıyorum sanırım 6.senem olucak çok memnunum. Şayet bugün kullandığım kol bozulsa evet fiyat yüksek belki ama attığın ürünü bir düşünürdüm. (PS5 kolu çakması, evet. evet. evet.) Paylaşım için teşekkürler çok şık duruyor. Tabi ne kadar dayanıklı olur bilinmez, kullanıcı yorumlarına bakmak lazım
Yok sizin kol daha ucuz F710 tekrardan alabilirsiniz benim önerdiğim kol en ucuz 700 TL şu an Trendyol'da çok ucuz diye önerdim zaten herkes alsın diye yurtdışı fiyatı da 40 dolar bu arada 6 yıl dayandıysa F710 çok şanslıymışsınız LB RB tuşları nasıl peki hala ilk günkü gibi mi yoksa bastığınızda algılamıyor çift basmanız gerekiyor mu.

Son düzenleme:

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Abi şu kolu gördükçe sinir oluyorum geçen yıl aldım 4ayda bozuldu tertemiz bakmıştım. Birde tipi çok çirkin.
Garanti süreci işlemedi mi? Nereden almıştınız.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,110
İsim
Berk
Yok sizin kol daha ucuz F710 tekrardan alabilirsiniz benim önerdiğim kol en ucuz 700 TL şu an Trendyol da çok ucuz diye paylaştım herkes alsın diye yurtdışı fiyatı da 40 dolar bu arada 6 yıl dayandıysa F710 çok şanslıymışsınız LB RB tuşları nasıl peki hala ilk günkü gibi mi yoksa bastığınızda algılamıyor çift basmanız gerekiyor mu.
LB1 RB1, LB2, RB2 tuşlarında hiç bir problem yok sadece 3 ay önce A,B,X,Y tuşlarının altındaki silikon/kauçuk tıklama ömrünü doldurduğu için yırtılmıştı tuşlar çok derin basma sonucu algılıyordu ben de tuşların altında bulunan kauçukları internetten bulup değiştirdim yine aynı ilk günkü gibi kullanıyorum.

Hasan344

80+ Gold
Garanti süreci işlemedi mi? Nereden almıştınız.
Uğraşmadım hocam zaten hiç memnun kalmamıştım attım gitti orijinal PS3 kolu kullanıyorum çok memnunum şuan.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Top Bottom