Neler Yeni

Fan yönleri doğru mu

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Hayriye
Fanlar doğru o ekran kartı çok güç tükettiği için iki fanla o blokla 80i görmesi normal

buğra67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
buğra taşdemir
Yok olmaz 3 ay çok iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fabirkasyon termal macun 3 yıl gidiyor

Yani intenrette ne sonuç vermiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Yüce
Genelde inceleme videolarında 65 en fazla 70 derecelerde görüdüm dün akşam 1 saat GTA 5 1080 ultra ayarlarda oynadım 80 81 dereceleri gördü

Önceden 70 derecelerde oynatıyordu

KingDeViL

80+ Bronze
Sen konuyu açarken soru sormuşsun. Sorduğun soru 2 resim arasında kalınca ben onu görmedim. Ben kasa fan dizilimi soruyorsun sandım. Ondan benim kasayı örnek gösterdim :D

Ekran kartın 2 fanlı olduğundan 80i buluyor olabilir. Bir de benim de normal kullanımda fanlar duracak şekilde ayarlıydı onu kapattım. Şuan sürekli çalışıyor. Ve GPU teak III programı ile ekran kartının fan ayarlarını manuel yaptım. 35 derecede boşta çalışıyor artık. Oyunlardaki devrini yükselttim. 65 lerde kalıyor artık. Msi center fan hızlarını düzgün ayarlayamıyor.

Gpu fan ayarlarını 70i geçince %100 çalışacak şekilde dene bakalım.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
@hakan.yuc3 hocam fan yönlerinde sıkıntı yok gibi ama kartın 80 derecede çalışmasını anlayamadım, belki sizin güç kaynağı fazla ısındığından dolayı üzerindeki fanlar onun sıcaklığını alıp ekran kartına atıyor olabilir isterseniz bi güç kaynağının üzerindeki fanları söküp öyle tekrar test edin, zaten ben psu üzerinde fan takan pek kişi görmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Yüce
Sen konuyu açarken soru sormuşsun. Sorduğun soru 2 resim arasında kalınca ben onu görmedim. Ben kasa fan dizilimi soruyorsun sandım. Ondan benim kasayı örnek gösterdim :D

Ekran kartın 2 fanlı olduğundan 80i buluyor olabilir. Bir de benim de normal kullanımda fanlar duracak şekilde ayarlıydı onu kapattım. Şuan sürekli çalışıyor. Ve GPU teak III programı ile ekran kartının fan ayarlarını manuel yaptım. 35 derecede boşta çalışıyor artık. Oyunlardaki devrini yükselttim. 65 lerde kalıyor artık. Msi center fan hızlarını düzgün ayarlayamıyor.

Gpu fan ayarlarını 70i geçince %100 çalışacak şekilde dene bakalım.
Adrenalin uygulaması üzerinden undervolt yapmaya çalıştım ama o da boş işe yaramadı başta ısıyı düşürüyor sonra eski ısınan dönüyor

@hakan.yuc3 hocam fan yönlerinde sıkıntı yok gibi ama kartın 80 derecede çalışmasını anlayamadım, belki sizin güç kaynağı fazla ısındığından dolayı üzerindeki fanlar onun sıcaklığını alıp ekran kartına atıyor olabilir isterseniz bi güç kaynağının üzerindeki fanları söküp öyle tekrar test edin, zaten ben psu üzerinde fan takan pek kişi görmedim.
Bi deneyeyim yazarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,174
Üyeler
155,219
Son üye
dragonquestlover
Top Bottom