Neler Yeni

Fantech EOS Pro Gamepad Alınır mı?

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2bin TL bütcem var. Bu kol hoşuma gitti. Bunu almayı düşünüyorum. Kullanan ya da araştıran var mı?

Thadox

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2bin TL bütcem var. Bu kol hoşuma gitti. Bunu almayı düşünüyorum. Kullanan ya da araştıran var mı?
Kullanıyorum yazılımsal açıdan başlarda bilmediğim için biraz pişman hissettim ancak kısayolları vs öğrenince her şey çözüldü. Şöyle forumda gördüğüm bir metni sizin için alıntılayayım.

Fantech EOS Pro'nun Xbox 9.nesil controller'ına olan avantajları:
+Yeni yazilim guncellemesiyle kablolu olarak 1000Hz raporlama oraninda kullanabilirsiniz (Xbox sadece 125 Hz destekliyor yani 8 kat daha hizli tepkime suresi)
+Hall effect joysticklerin en guzel yanlarindan biri ise stick drift olayini yasatmiyor hiç (stick drift: Uzun kullanim sonucu veya hasar sonucu Joystick'in kendi kendine hareket etmesi)
+Hall effect joysticklerin en iyi yani hata paylarinin inanilmaz derece cok az olmasi (Xbox hata pay orani %8, fantech EOS Pro hata pay orani %0.1)
+Normal Xbox koluna gore kutu icerigi cok bol (Precision ringleri var, ozellikle FPS tarzi oyunlarda hassas aim almayi kolaylastiriyor hizdan odun vermeden)
+Yeni yazilim guncellemesiyle xyab duzeninden PlayStation duzeni olan Yxba'ya gecebiliyosunuz ve 5 dakikaya kadar makro kaydedip arka butonlara atayabilirsiniz.
+Yeni yazilim guncellemesiyle isterseniz joystick kismini dpad olan kisimla degistirebiliyosunuz ve yine isterseniz butun tuslarin kalibrasyon ayarini yapabilirsiniz.
+Jiroskop ozelligi var.

Eğer aldığınızda sorun yaşarsanız mesaj attığınızda yardımcı olurum.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanıyorum yazılımsal açıdan başlarda bilmediğim için biraz pişman hissettim ancak kısayolları vs öğrenince her şey çözüldü. Şöyle forumda gördüğüm bir metni sizin için alıntılayayım.

Fantech EOS Pro'nun Xbox 9.nesil controller'ına olan avantajları:
+Yeni yazilim guncellemesiyle kablolu olarak 1000Hz raporlama oraninda kullanabilirsiniz (Xbox sadece 125 Hz destekliyor yani 8 kat daha hizli tepkime suresi)
+Hall effect joysticklerin en guzel yanlarindan biri ise stick drift olayini yasatmiyor hiç (stick drift: Uzun kullanim sonucu veya hasar sonucu Joystick'in kendi kendine hareket etmesi)
+Hall effect joysticklerin en iyi yani hata paylarinin inanilmaz derece cok az olmasi (Xbox hata pay orani %8, fantech EOS Pro hata pay orani %0.1)
+Normal Xbox koluna gore kutu icerigi cok bol (Precision ringleri var, ozellikle FPS tarzi oyunlarda hassas aim almayi kolaylastiriyor hizdan odun vermeden)
+Yeni yazilim guncellemesiyle xyab duzeninden PlayStation duzeni olan Yxba'ya gecebiliyosunuz ve 5 dakikaya kadar makro kaydedip arka butonlara atayabilirsiniz.
+Yeni yazilim guncellemesiyle isterseniz joystick kismini dpad olan kisimla degistirebiliyosunuz ve yine isterseniz butun tuslarin kalibrasyon ayarini yapabilirsiniz.
+Jiroskop ozelligi var.

Eğer aldığınızda sorun yaşarsanız mesaj attığınızda yardımcı olurum.
Daha almadım ama xbox 9.nesil şuan indirimde 2.6TL. Sizce o mu Fantech mi

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Ben bunu daha çok beğendim ve kağıt üzerinde daha iyi duruyor ancak kesin bir şey diyecek kadar işin gurmesi değilim.
Hocam tutuşu nasıl? Elin büyük mü? Kavraması kolay mı?

Thadox

80+ Bronze
Hocam tutuşu nasıl? Elin büyük mü? Kavraması kolay mı?
Elim ortalama tutuşu 3 saatin ardından beni rahatsız etmedi. Özellikle gamepadin altında ki 2 tane marko tuş işleri çok kolaylaştırıyor. Oyunda hızlı koşmak için sol analoğu ileri doğru itip bastırmam gerekiyordu. Bastırarak itmek bi noktadan sonra eli yoruyor. Bende basmayı altta ki tuşa atadım. Bu sayede daha rahat oldu benim için. Tuşları çok hassas bu yüzden alışana kadar bi süre yanlış dokunuşlar yaptığım oldu ama aldığım için mutluyum.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Elim ortalama tutuşu 3 saatin ardından beni rahatsız etmedi. Özellikle gamepadin altında ki 2 tane marko tuş işleri çok kolaylaştırıyor. Oyunda hızlı koşmak için sol analoğu ileri doğru itip bastırmam gerekiyordu. Bastırarak itmek bi noktadan sonra eli yoruyor. Bende basmayı altta ki tuşa atadım. Bu sayede daha rahat oldu benim için. Tuşları çok hassas bu yüzden alışana kadar bi süre yanlış dokunuşlar yaptığım oldu ama aldığım için mutluyum.
Kral sağolasın. Güzel yorum yaptın. Bu kolu alabilirim.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Arkadaşlar kolu satın aldım. Hoşuma gitti özellikleri. Gelince bir problem olursa ulaşırım sizlere. Güncellemesini yapmayı bilmiyorum. Yapamazsam yazarım olmadı sizlere.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Hocam güncellemeyi nasıl yapıyoruz tam olarak? Tarif edebilir misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,524
Üyeler
155,584
Son üye
kallon
Top Bottom