Neler Yeni

Far cry ve ac serilerinden hangisi ?

scom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serhat
Far cry 3'ü oynamış biri olarak, hangi diğer far cry oyunu diğerlerinden daha güzel sizce ? Yani primal ve ya 4-5 arasında kaldım.
Ayrıca ac serisinden altair ve ezio'nun oyunlarını bitirmiş birisi olarak, hangi ac oyunu daha güzel sizce? Misal ac3'ü çok önermiyorlar, aynı şekilde unity'i de önermiyorlar. Sizce hangilerini oynayayım ?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Far Cry 3 tüm far cry oyunlarının toplamından daha iyi. AC Valhalla dışı o kadar da güzel değil bence. belki black flag ve AC2 onu geçer.

• Beğen
Reaksiyonlar: scom

Vesselam

80+ Bronze
Far cry için konuşayım, 3ü bitirdiysen muhtemelen 3ten aldığın zevki diğerlerinden alamayacaksın ancak farklı bir atmosfer olması açısından primal ı öneririm. Bunlar şahsi düşüncelerim tabi, belki de beğenirsin diğerlerini de. İnternetten ufak bi bakabilirsin oyunlara.

• Beğen

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Ensar Bey
Far Cry 3 diğer oyunlardan daha iyi belki 5 kapışabilir ama internetten kısa bir bak, ona göre karar ver

• Beğen

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Dostum bak ben far cry serisinden sadece 3 ü bitirmiştim. Geçen hafta gittim far cry 6 yı aldım. Bak adamlar seride ileri gitmemişler geriye gitmişler. Samimi söylüyorum. İnanmıyorsan al 2 saat deneme süresi oyna iade et. Sıkılırsın 2 saatte zaten.

• Beğen

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
3 GOAT ben diğerlerini beğenmedim dedikleri gibi atmosferi için primal oynayabilirsin 4'te file binme falan cazip gelebilir ama çokta işe yaramıyor

scom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki öyleyse şöyle güzel bir oyun önerebilir misiniz? Bioshock serisini yeni bitirdim ve çok sevdim. Skyrim ve witcher 3'ü de oynadım. İlk defa pc topladığım için piyasaya yeniyim ne oynayacağımı bilmiyorum pek. Aklımda prey,detroit,days gone gibi oyunlar var.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Peki öyleyse şöyle güzel bir oyun önerebilir misiniz? Bioshock serisini yeni bitirdim ve çok sevdim. Skyrim ve witcher 3'ü de oynadım. İlk defa pc topladığım için piyasaya yeniyim ne oynayacağımı bilmiyorum pek. Aklımda prey,detroit,days gone gibi oyunlar var.
Sekiro.
Mesaj otomatik birleştirildi:

God of War. Mafia 1-2.Witcher 2.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Days gone inanılmaz sarar. Hikayesi akar gider. Heyecanla merak ederek oynamıştım. Hakkettiği ilgiyi göremedi bence.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ori and The will of Wisps.

Dolar

80+ Silver
Far cry 3'ü oynamış biri olarak, hangi diğer far cry oyunu diğerlerinden daha güzel sizce ? Yani primal ve ya 4-5 arasında kaldım.
Ayrıca ac serisinden altair ve ezio'nun oyunlarını bitirmiş birisi olarak, hangi ac oyunu daha güzel sizce? Misal ac3'ü çok önermiyorlar, aynı şekilde unity'i de önermiyorlar. Sizce hangilerini oynayayım ?
Ben unitiyi yeni birirdim ben beğendim aslında

alixcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
alican ekinci
130 saat ac valhalla oynadım dahada oynardım yeni dlc ler de geldi benim uplay hesabım çalınmasaydı

Top Bottom