Neler Yeni

Favori 'Yeni Nesil' Sanatçınız

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Kuruluş olarak belirttiğin tarihlerden önce olan ama son 1 2 senedir patlama yapan bir grubu buna örnek olarak gösterebilirim. İsmi The Warning, Meksikalı 3 kız kardeşin kurduğu bir grup ve modern rock müziğin gerçekten en iyi temsilcilerinden biri bana göre.

2022'de çıkardıkları ERROR albümü bilinirliklerini arttırdı. Son zamanlarda MTV gibi platformlarda da sahne alarak bayağı meşhur bir grup olmaya başladı.

Yaptıkları müzikler gerçekten kaliteli ve özgün işler. Rock müziği modern soundlarla çok iyi harmanlıyorlar. Ayrıca sahne performansları da çok iyi. Sahnede bile bu denli kaliteli sound yakalabilmek gerçekten büyük başarı.

Ayrıca çok da gençler, grubun en büyüğü solist ve gitarist olan Daniela 23 yaşında. En küçükleri olan bas gitarist Alejandra 19 ve ortanca baterist Paulina ise 21 yaşında. Bu kadar erken yaşta bu seviyeye gelebilmeleri umut verici. Kim bilir ileride nerelere gelecekler.

Grubun beğendiğim performanslarından birkaç tanesini bırakıyorum.

Bu da güzel sopranodan giden Rathaniel var o da çok iyi öneririm

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Aykut D.

80+ Gold

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
baneva

• Beğen

Aykut D.

80+ Gold
Yeni nesilden kastım 2019-2020 sonrası. Şahsen ben LVBEL C5, Çakal, Uzi gibi sanatçıları ve şarkılarını sevmiyorum. Pek Türkçe şarkı dinlemem ama Semicenk favorim. Banyoda canlı konser vermesi zevkli :kekw:
80 90 arası takılıyorum Karadeniz yöresi pop arabesk dinliyorum . Yabancıda var benden daha çorba dinleyici yoktur :D

-Ferdi Tayfur
-Cengiz Kurtoğlu
-Grup abdal
-Perdenin arkasındakiler
-Bataryalı bebek

• Beğen

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Minecrafta veled oynu demekle aynı olay bence ergen basmış bir şarkı bence. Semicenk hakkını verdiğini düşünüyorum.
Ben cümleyi doğru kuramamışım, ben de senin gibi düşünüyorum.

Aykut D.

80+ Gold
80 90 arası takılıyorum Karadeniz yöresi pop arabesk dinliyorum . Yabancıda var benden daha çorba dinleyici yoktur :D

-Ferdi Tayfur
-Cengiz Kurtoğlu
-Grup abdal
-Perdenin arkasındakiler
-Bataryalı bebek
Güncel şarkılar sarmıyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben cümleyi doğru kuramamışım, ben de senin gibi düşünüyorum.

JSezar

80+ Silver
Güneş.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri