Neler Yeni

Favori 'Yeni Nesil' Sanatçınız

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,641
İsim
MehmedVII

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Yeni nesilden kastım 2019-2020 sonrası. Şahsen ben LVBEL C5, Çakal, Uzi gibi sanatçıları ve şarkılarını sevmiyorum. Pek Türkçe şarkı dinlemem ama Semicenk favorim. Banyoda canlı konser vermesi zevkli :kekw:
Dediğinle aynı yeni nesil şarkıcılar şarkıcı olduklarını düşünmüyorum aralarında iyi olarak Semicenk var oda arabesk pop karşımı çok kaliteli bir şey çıkardı ortaya bayılıyorum.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bu şarkısını pek sevmiyorum ya. Uzun zamandır rap yapıyor olabilir ancak Matrix (Red/Blue) albümleriyle ünlendi ve Matrix Blue en iyi newschool mc albümü olabilir.
Bendede tam tersi diğer şarkılarını çok bilmiyorum ama gördüklerimide hiç sevmedim sanırım ben RAP sevmiyorum.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Kuruluş olarak belirttiğin tarihlerden önce olan ama son 1 2 senedir patlama yapan bir grubu buna örnek olarak gösterebilirim. İsmi The Warning, Meksikalı 3 kız kardeşin kurduğu bir grup ve modern rock müziğin gerçekten en iyi temsilcilerinden biri bana göre.

2022'de çıkardıkları ERROR albümü bilinirliklerini arttırdı. Son zamanlarda MTV gibi platformlarda da sahne alarak bayağı meşhur bir grup olmaya başladılar.

Yaptıkları müzikler gerçekten kaliteli ve özgün işler. Rock müziği modern soundlarla çok iyi harmanlıyorlar. Ayrıca sahne performansları da çok iyi. Sahnede bile bu denli kaliteli sound yakalayabilmek gerçekten büyük başarı.

Ayrıca çok da gençler, grubun en büyüğü solist ve gitarist olan Daniela 23 yaşında. En küçükleri olan bas gitarist Alejandra 19 ve ortanca baterist Paulina ise 21 yaşında. Bu kadar erken yaşta bu seviyeye gelebilmeleri umut verici. Kim bilir ileride nerelere gelecekler.

Grubun beğendiğim performanslarından birkaç tanesini bırakıyorum.

Son düzenleme:
Top Bottom